Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

NY-York je západ rap-hip hop

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • MC New york-Diss-Kicker 2010 57 ×
  • MC New york-Vratte my spět 2009 Kenny Rough 33 ×
  • MC New york-Tadeaš-diss 30 × Stáhnout MP3 zdarma
  • New york feat DNA-Kalíme New bomba-2010 34 × Stáhnout MP3 zdarma
  • MC New york-Ženy 35 ×
  • new york-feat-pull-chcy 13 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

MC New York se dostává k rapu okolo roku 2004-2005, kdy začíná s místními kluky po venku battlovat, psát své první texty a přichází díky místnímu již tvořícímu interpretovi k prvnímu softwaru a technice domácího nahrávání. Z toho vznikají první nahrávky do vlastních hudebních podkladů, první "spolupráce" a jeho "tvorbu" rozšiřuje mezi své přátele.
S nohama na Zemi cítí, že to není úplně to, co si představoval, i když svými nahrávkami předehnal již místního déle tvořící "rapera" (té době v Chodově působí pouze MC New York, jeho parťák a další dva soci). Tento fakt ho přijme i přes vlnu negativních názorů k další produkci, a snaží se městskou tvorbu posouvat dál, snaží se do svého města přinést to, co je ve vyspělejších městech už normální. Jako jeden z prvních si zaplatí začínající studio a společně se Saivem nahrává první studiové nahrávky. V tuto dobu už MC New Yorkovi jeho dva místní soci nesahají po kolena :-) - i když přibývají již další.
MC New York se dostává do prvních kontaktů s lokálními producenty, posléze i Pražským producentem a uveřejní na svém webu několik nahrávek, posouvající se od prvních mílovým krokem.
Od přátel se již dostaly nahrávky dále mezi lidi, a dnes se "pyšní" prvním, nelisovaným, ale internetovým CD Pořád stejnej, které doprovázela internetová reklama, plakáty a křest (jen z jeho webu stáhlo CD téměř 3 000 lidí).
Zatím nejvíce si cení spolupráce s Renne Flamem, Kenny Roughem a Ondřejem Žatkuliakem.

Bio a historie

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
2 713
Poslechnuto skladeb
202
Profil registrován
4.6.2010