No Surprise - O kapele | Bandzone.cz

No Surprise indie-grunge / Písek

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Okena
  Nezařazeno
 • Blázen
  Nezařazeno
 • Mačeta
  Nezařazeno
 • Song One
  Nezařazeno
 • Melting In The Sun
  Nezařazeno
 • Downik Song
  Nezařazeno
 • Happy Family
  Nezařazeno
 • Soul For Rock'n'Roll
  Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara, Bicí, Piano, klavír
Nástrojové obsazení: Zpěv, Syntezátor / Sampler
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv

Kontakty a odkazy

info@navrkal.com - Napiste nám

Dodatečné info

Bio a historie

2018

Opět koncertujeme na maturácích a ruzných open-air akcích - třeba na slavnostech piva v Písku. Skládáme nové songy a na podzim možná i něco zase nahrajeme!

2017

Po několikaměsíční odmlce zase hrajeme! Přijímáme do sestavy skvělého zkušeného bubeníka Matěje a začínáme znovu zkoušet. Na zimu chystáme nové koncerty v nové sestavě.

2016

Naše řady bohužel musel opustit i bubeník Gal a zbylí tři členové už aktuálně nemají sílu hledat dalšího (už šestého v řadě!) bubeníka v Praze. Takže No Surprise jsou nyní ve své aktuální sestavě neaktivní. Možná ale přesuneme své aktivity výhradně do Písku a budeme hrát v jiné sestavě, uvidíme!

 2015

Z kapely kvuli časovému vytížení odchází bubeník Honza. Místo něj začínáme hrát s bubeníkem Galem a posunujeme tak naše zvukové možnsti dále. V létě jsme si zahráli na open-air festivalech jako Dyzajn Market na Střeleckém ostrově nebo na Slavnostech v Písku.

 2014

Nový rok jsme zahájili přípravou nového materiálu, takže se brzy dočkáte zbrusu nových songů, které jsou ještě temnější a vostřejší než kdy předtím.. V plánu je i nahrávání a větší koncerty na léto, takže je na co se těšit. 

 2013

Jaro jsme rozjeli ve velkém stylu. Napřed přišla nabídka z FAMU na natočení  našeho life koncertu a poté nám Jaroslav Špulák, člen akademie populární hudby, nabídl zahrát si na večeru předávání žánrových  Andělů! Úspěšné jaro jsme doplnili vydařenými koncerty v Mandragoře, na Onom Světě a v Příbramy.

2012

Rok 2012 jsme zahájili úspěšnými koncerty v klubech Mandragora a Modrá Vopice. Jaro jsme strávili nahráváním našeho prvního maxi-singlu, takže konečně vznikly profesionální nahrávky. A závěr roku byl ve znamení personálních změn, kdy naše řady obohatil nový bubeník Honza a Marťas se mohl zase vrátit k solo kytaře. Během podzimu jsem si zahráli v klubech Chicago a Final club.

2011

Po dlouhých debatách se mění název kapely - no ne zas tak moc - na "No Surpise" :-) Nový směr kapely zpečeťujeme úspěšnými koncerty v klubech Carpe Diem, Final Club, LaCave a výhrou soutěžního festivalu v Písku. Naše řady posiluje další kytarista Michal.

2010

Z klinické smrti probouzí kapelu nový člen - zpěvák Krýša, který společně s Downerem zapracuje na nových vokálech. Marťas si bere do parády místo kytary bicí a zkoušíme experimentovat a fungovat jako trio - zpěv, el. kytara, bicí.

2009

Do sestavy přibíráme basačku Evu a máme tak opět kompletní sestavu - 2 kytary, zpěv basu a bicí. Ne ale na dlouho. Na podzim nás opouští bubeník Petr, páč odjíždí kalit na Novej Zéland.  Zkoušky jsou tak opět na mrtvém bodě.

2008

Přidává se k nám bubeník Pepa a jsme tak konečně kompletní. V červenci odehrajeme první veřejný koncert v klubu XT3 na Žižkově. Během léta se ale postupně kapela rozpadá a ze sestavy odchází Hanka a Pepa. Po párměsíční pauze nachází Martinové nového bubeníka Petra a obnovují zkoušky.

2007

Skládáme první písničky a ustaluje se název kapely na Surpise :-)  Zkoušíme usilovně v sestavě 2 kytary a zpěv. Zkušebna u Chica se stala naším druhým domovem.

2006

Na podzim si Hanka, Downer a Martin řekli, že už teda konečně založí tu kapelu. Hanka se ujala zpěvu, Downer kytary a Martin basy. Bicí linku obstaral digitech rp 50. První zkouška probíhá u Chica - začínáme s několika coververzemi.