No Pressure - O kapele | Bandzone.cz

No Pressure alternative-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Like California
    Nezařazeno
  • Homesick
    Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Jódlování, Piano, klavír

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

No nazdar.

jsme kapela No Pressure, sídlící a hrající v prostředí Prahy a okolí. Nejsme žádní profíci, ale děláme to, co nás baví a baví nás to, co děláme. Většinu našich věcí skládá náš úžasnej a jedinečnej zpěvák/basák Štěpán, nebo vznikají naprosto spontánní a neplánovanou cestou nahodilé kooperace členů kapely. Naší muzikou cílíme hlavně na lidi, co upřednostňují život a muziku ve stylu no pressure. Oceňujeme každou příležitost k hraní, klubíky, fesťáky, soukromé akce, cokoliv! 

Díky, Vaši No Pressure. 

Bio a historie

Bio... no... bio asi jsme, i když tak třeba nevypadáme. Vyrostli jsme vlastně všichni na vesnici, nebo v lese, nebo na maloměstě, takže asi jo, jsme bio... 

Historie je učitelkou života, jak říkal náš mutuální oblíbený učitel tělocviku a dějáku. Ale ne, vážně. Naše dějiny se skládají z převratů a zlomů, odchodů zpěvaček, odletu kytaristů, příchodů kytaristů a příletů zpěváků. Zhruba někdy kolem roku 2015 se naše banda ustálila na momentální formaci čtyř členů. Naším frontmanem, basákem, zpěvákem a dvorním skladatelem v jedné osobě je ženami opěvovaný a muži milovaný (někdy i obráceně) Štěpán Krejčí. Klávesák a kapelní bavič Pepa Haber tvoří spolu s bubeníkem Matym Borovským prapůvodní jádro kapely. Ondra Zlámal, kytarista a příležitostný zpěvák (když se zrovna nestydí, což je skutečně vzácný), je naopak nejčerstvější člen kapely.