Noble Apocalypse - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Noble Apocalypse alternative / Vranov nad Topľou

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Big Guy With Beer Once Told Us + riff (live)
    Nezařazeno
  • 6/8
    Nezařazeno
  • Rainy day
    Nezařazeno
Captcha obrázek

Alternatiwe

Caute pani :) Uz buducu sobotu 23.2. do Vranovskeho Abadon rock clubu zavita ROCK DO TVOJHO MESTA TOUR 2013 - turne kapiel Alternatiwe z Kosic a Rock Reunion z Banskej Bystrice! Na akcii tiez vystupia Nieco Navyse z Bardejova a domaci DVP!
Tu je link na udalost:http://www.facebook.com/events/10087518… Budeme velmi radi ak pridete podporit :) Alternatiwe

Ondrej

Na začiatku sa mi to zdalo jak strašne teplý pop, ale má to niečo do seba... ;)

Bez profilu

Don

Šance pro muzikanty!
Založeno občanské sdružení Českomoravská muzika o.s. o.s. čj. VS/1-1/89116/12-R, IČO: 22609610, cílem je pomáhat - umělcům, hudebním skupinám a projektům... v roce 2013 vydáme výběrové CD nejlepšího z Českých a Moravských umělců, kteří vstoupí do sdružení.
CD je multižánrové vedle sebe zazní punk, rock, metal atd. a nabídne skladby na které bude nejvíce reakcí. Nabídněte nám své písně a je jedno jestli hrajete rok nebo třicet let - hledáme to nejlepší z České a Moravské muziky. Občanské sdružení je prostředníkem pro Vaše zviditelnění... pokud Vás vybereme, budou Vaše skladby zajímavé, chytlavé, hitové, mohou být geniální pro jednoduchost nebo naopak pro dokonalou aranž... získáte od nás zdarma profesionální nahrávací frekvenci pro nahrání Vašich skladeb a vydáme je v rámci prvního kompilačního CD .
Posuňte i Vy svou hudbu, blíže k novým posluchačům, fanouškům. Pojďme něco společně změnit, ať nejsou Best ofky o stále stejných skupinách...

S pozdravem Jan Peser
cmmuzika@gmail.com

Catcher in the mind

Ahoj, na koncertě jsem nebyl, ale podle poslechu vaší skladby musím říct, že se mi líbí co hrajete. Má to nápad. A pokud hrajete spolu teprv 2 měsíce tak je to dobrá práce. Připomnělo mi to trochu Placebo. Jen tak dál:)