Nine Fingers - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nine Fingers crossover-pop / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • jelly teeth 323 ×
  • on the way 270 ×
  • addicted to fate 222 ×
  • killer 184 ×
  • how summer 175 ×
  • not for you 163 ×

Novinky

VíTEJTE !

Upraveno:

 W E L C O M E !  ! !        *  for EN version please go to section "O kapele"  *

Nine Fingers je projektem zpěvačky a klavíristky Moniky Lohrerové, který vznikl v roce 2012, v jedné pražské kuchyni s výhledem do zahrady plné sojek a špačků.

    Jak sama říká, v její hlavě tato myšlenka vznikla již mnohem dříve, ale cesta k relizaci bývá občas dlouhá. Již tisíckrát opuštěná touha byla plně vzata na vědomí až toto léto. Po nehezké nehodě s tyčovým mixérem, po které hrozilo, ze Monika přijde o prst, jí došlo, že nikdy nebude mít hlas jako Edith Piaf , charisma jako PJ Harvey,  nebude válet na piano jako Jammie Cullum a pravděpobně nikdy nevykouří tolik cigaret jako Tom Waits, a že tedy není na co čekat!

    Ochutnejte tedy demo verze toho co ve své kuchyni uvařila. Dalo by se říct, že toto jsou teprve ingredience k tomu, aby časem vznikl koktejl dalších zvuků, chutí a vůní, jako výsledek inspirací všeho, co cestou hudebním světem potkává. V plánu je také rozšíření muzikantských řad, zvláště pak s mixováním se rádá podělí, nemá s ním totiž nejlepší zkušenosti...:-)

   V názvu  hledejte odkaz na kapelu Nine Inch Nails, potažmo frontmana Trenta Reznora - její temnou pubertalní inspiraci. Devítkou uctívá také 9 plodných a velmi intezivních let strávených s kapelou Nierika, její první "kapelní" láskou.  V neposlední řadě název obsahuje osobní vzkaz nevzdávat se i přes to, že si v životě můžeme nést určité handicapy. 

 

m u s i c :

on the way  music & lyrics Nine Fingers

addicted to fate – lyrics: CRAIG NAPIER, music: Nine Fingers

jelly teeth - music & lyrics Nine Fingers

killer - music & lyrics Nine Fingers

not for you - lyrics: CRAIG NAPIER, music: Nine Fingers

how summer - lyrics: CRAIG NAPIER, music: Nine Fingers

 

P H O T O S  by   MICHAELA DANELOVA   http://www.dmish.com/

 

contact: monika.lohrerova@email.cz