Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nightfall metal / Hořovice

„Nightwish revival“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Dead to the world - nahráno kamerou 134 ×

Novinky

13.12.2015 - Vyškov

Sobotní koncert ve Vyškově byl skvělý, i když Haďo nebyl v nejlepší kondici. Vlastně mu bylo tak zle, že během hraní požádal o kýbl na zvracení! Nicméně hrál dál a dohrál, ani kýbl nepoužil, takže vše v pořádku. Díky za skvělou atmosféru, kterou jste nám vytvořili, bylo to super!


Slovensko 16 a 17.10 2015

Po třech letech jsme opět navázali na slovenská miniturné koncerty v Bardejově a Prešově. A Slovensko opět nezklamalo - krásné kluby, skvělí lidé, hlavně koncert v Prešově v Metro Baru byl opravdu parádní! Díky všem kteří se jakkoliv podíleli na zajištění celé víkendové akce - Matúšovi, zvukařům a hlavně návštěvníkům, kteří připravili neuvěřitelnou atmosféru, ve které se nám hrálo opravdu skvěle... Díky moc a těšíme se na příště!


Hrajem!

Upraveno:

Rok se s rokem sešel a my se vrátili z Biskupic, kde jsme hráli s Ravenlaw, a byla to opět parádní akce! To samozřejmě neznamená, že jsme celý rok zaháleli, to ani omylem, jen jsme neaktualizovali BZ, toť vše. A další koncerty přicházejí... Pokud nebude aktuální BZ, vždy bude aktuální náš web.