Night Before The End - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Night Before The End alternative-post hardcore / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Je to tam :-)

Zdravíme fanoušky.

Děkujeme za super účast a parádní atmosféru na pátečním koncertu soutěže RockPro, ve které jsme se díky Vám probojovali do FINÁLE. Byli jste úžasný. Termín finále je v sobotu 13. dubna v klubu Matrix na Žižkově. Tak se připravte na pořádnou párty.

NBtE


SEMIFIÁLE soutěže kapel - pátek 22.2.2013

Upraveno:

Zdravíme fanoušky,

nacházíme se v Semifinále soutěže kapel RockPro a opět potřebujeme vaši pomoc! Postupuje už pouze jedna kapela a hlasy diváků mají tentokrát zásadní roli. Doufáme že nás přijdete opět tak parádně podpořit a posunout do FINÁLE.

O postup se utkáme v pátek 22.2.2013 v žižkovském klubu XT3 s kapelami: EnolaGay a Hard n´Soul. Začátek akce v 18:30, Vstup 50,-

Pořadí kapel:
19:00 - Enola Gay
20:15 - Night Before the End
21:30 - Hard n´Soul
22:50 - vyhlášení výsledků
23:15 - HOST

Těšíme se na Vás a přijďte zapařit.

NBtE

 

POZOR!!!  

TENTOKRÁT SE SOUTĚŽ KONÁ V ŽIŽKOVSKÉM KLUBU XT3, ulice Rokycanova 29, hned na zastávce autobusu č. 136 a 175 (spojení z Florence a Vysočanské)              


Success... :)

Upraveno:

Zdar...
Máme za sebou první víkend v novém roce a taky další fantastický koncert v rámci soutěže RockPro, ve které postupujeme do 3. kola!!! Konečně už jsme se vyspali z deliria ( a někteří z nás i z opice :) ) a tak Vám všem, kteří jste nás přišli podpořit a užít si to s námi, děkujeme. Jste skvělí a bez Vás by to nešlo. Zároveň děkujeme pořadatelům a porotcům za jejich výkony které to celé umožnily. Před sebou teď máme malou pauzu pro nabrání sil a přípravu nových pecek, které Vám naservírujeme už velmi brzy ;).

Hey...
First weekend in 2013 has passed and so another fantastic gig we played at RockPro band competition. And we're going to 3rd round!!!We've finally gotten out of delirium and hangover :) and so we would like to thank all of you guys that came to support us. You are just terrific and we would never be able to do it without you. There is short pause ahead of us to get some new songs ready for you... see you soon.

NBTE