Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Neznámí Chomutov folk-rock / Chomutov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Výsledky Dětské Porty

Ahoj bandzoňáci,

určitě Vás zajímá, ja se nám dařilo, nebo nedařilo na oblastním kole Dětské Porty, o které jsme psali v minulém příspěvku, co? ;) Konkurence byla veliká. V kategorii kapely 18-26 let jsme se sešli celkem tři. I když by se mohlo zdát, že to nízká účast, na oblastní kolo je to až až, a to nemluvím o kvalitě. Naší konkurencí totiž byly kapely Invisible a Blue Part, které byly velmi našlapané. Prvně jmenovaní přijeli v celkem rockovém složení s ak. kytarou, vynikající solo elektrikou, bezpražcovou basou, bicími a zpěvem a vše schovali pod slušný hráčský um. Z mého pohledu ještě zajímavější byla kapela Blue Note (trio: banjo, akustika, el. basa), kteří to taky skvěle rozjížděli. No a potom my :) Všichni účinkující šli na paškál s vlastní tvorbou a vás určitě zajímá, jak to dopadlo...Autorskou portu jsme letos získali my s písní Vzpoura. A do finále do Prahy? Porota to prý měla velmi těžké, neboť každá kapela prý hrála velmi dobře a zároveň i odlišný styl hudby. Proto poslala do Prahy všechny tři! Jaké to milé překvapení :) A tak se kapela Neznámí teď pečlivě bude připravovat do Prahy, aby byla zase o něco lepší, než loni, a poprala se s ostatními:)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

happyk

Slečnám a Alejanfrovi děkujeme za chválu :) A Tome gratulujeme k těžkému, ale zaslouženemu vítězství. Je vidět, že se pro Tebe stále těžko hledá konkurence :) Už se na Tebe těšíme v Praze ;)

Emily007


Bez profilu

jj sou vazne dobry upe nej se nemuzzu dockat zejtrka ...

Zobrazit všechny názory »