New Sound Orchestra - O kapele | Bandzone.cz

New Sound Orchestra drum'n'bass-acoustic / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Heroes
  NIGGER
 • Dryman - So Much Love
  NIGGER
 • Feeling Fine
  NIGGER
 • Panoptical Dream
  NIGGER

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

New Sound Orchestra je skupina zkušených hudebníků a Drum'n'Bass DJs, kteří kombinují elektronickou taneční hudbu se zvukem instrumentálního orchestru. V tomto spojení s hudebními nástroji kontrastují proti všem zvyklostem tradiční DnB scény a počítačových DJs.

Naďa Hůlková (DJ Nadja)
Karolina Daoudová (zpěv)
Zuzana Lukášová (saxofon, klarinet)
Tomáš Novotný (kytara)
Tomáš Všetečka (basa)
Jan Husák (VJ ACE)
Matěj Pavlík (D-Dex)

Celkovou atmosféru akcí New Sound Orchestra umocňuje originální live video projekce z rukou zkušeného profesionála VJ ACE.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

New Sound Orchestra je královéhradecká kapela, jejíž inovativní přístup k propojování zdánlivě neslučitelných žánrů přináší vítané osvěžení tuzemské scény. Tento různorodý sextet, tvořený jedněmi z nejzkušenějších mladých umělců ve východočeském regionu, ve své tvorbě mísí klasickou hudbu, melodický drum and bass, liquid, funky a mnoho dalších vlivů.
Přes ohromné rozpětí zakomponovaných stylů jsou New Sound Orchestra zvukově naprosto soudržní a přesvědčiví, a to především díky důmyslným aranžím jednotlivých nástrojů a do detailů propracovaným strukturám skladeb. Jejich produkce si zároveň uchovává jedinečnou atmosféru, kterou tvoří souhra na striktně analogových gramofonech míchaných vinylů, elektrické kytary, violy a saxofonu. Aby byl posluchačův smyslový zážitek co nejúplnější, dokresluje náladu svými vizuálními kreacemi i VJ.
New Sound Orchestra se úspěšně podílí na popularizaci a dalším vývoji původně čistě elektronické hudby. Svým neotřelým projevem si tak získali přízeň už mnoha lidí, pro které je konvenční drum and bass nezajímavý. Příště jistě uchvátí i vás.

------------------------------------------------------------------------------------------------

The New Sound Orchestra is a Hradec Králové band, whose innovative approach to linking seemingly disparate genres, brings a welcome refreshment to the domestic scene. This diverse sextet, formed by some of the most experienced young artists in the East Bohemia region, mix classical music, melodic drum and bass, liquid, funky and many other factors. Despite the enormous range of styles used The New Sound Orchestra´s sound is completely coherent and convincing, mainly due to the sophisticated arrangements of each individual instrument and detailed track structuring. At the same time their production retains its unique atmosphere, which consists of the interplay of mixing strictly analogue vinyl turntables, an electric guitar, a violin and a saxophone. To provide the listener with the most complete sensory experience, the performance is enhanced by a visual creation as well as VJ. The New Sound Orchestra successfully contributes to the popularization and development of originally purely electronic music. Their uncommon expression has already gained the favor of many people, for whom conventional drum and bass is uninteresting. Next time they will surely fascinate you.

Bio a historie

Milí Bandzoňáci,

včera v pozdních hodinách jsme se stali obětí hackerského útoku a v databázi došlo k přejmenování fanoušků a alb (z toho co zatím vidíme).

Připravujeme obnovení databáze ze zálohy, prosím vyčkejte a aktuálně na BZ nic nepřidávejte ani neupravujte.

O problému víme a řešíme ho s nejvyšší prioritou.

Díky za trpělivost a držte nám prosím palce, ať vše proběhne rychle a hladce. O dalším průběhu vás budem informovat na facebook stránce Bandzone.cz.