New Kids Underground - Novinky | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

New Kids Underground alternative-experimental / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Kopfrkingl (z CD Na věčnou památku)
    Nezařazeno
  • Invalidní důchod (z CD Na věčnou památku)
    Nezařazeno
  • Proč mi ovinuješ (z CD Na věčnou památku)
    Nezařazeno

Všichni se ptají, zdalipak hrají... JISTĚŽE...

Billboard New Kids Underground    Zajisté se ptáte, zdali NKU neusnuli na vavřínech, či na Olšanech. Ani jedno. NKU jsou  (pokolikáté již) v rozpoložení jistého vyčkávání a zvědavosti toho, co bude.

 Perfektním důkazem je tento nikoli pouze ilustrační snímek. Propagace koncertu NKU (a´la obal  desky Henry´s Dream Nicka Cavea a jeho Bad Seeds).  Měli jsme  hrát v onom klubu, ale bratr odlétl k protinožcům za prací a sesterská kapela DPVJU,  laskavě svolila k zástupu. Poutače ovšem zvaly na nás A vy? Nic. Ani Jakub Noha!

Proto bude nutno osvěžit se a poté ve slastném opojení osvěžit také náš repertoir. Těšte se a přijďte na  POHŘEB PÍSNÍ NKU. Derniéra proběhne více než symbolicky na narozeninách našeho vydavatele Lábuse 27. března v Dobřichovicích u Loun v rámci tradiční Lábus Birthday Party.

Změna je život, pokud tou změnou není vaše smrt... :-)))

Nebojte se, nikdo nám nezemřel, ba ani naopak (zatím,he he he). Jenom se nám odmlčel rodný web, páč jedna nejmenovaná firma, dobrá tak "pro psy" zrádně porušila smlouvu o hostingu našeho oldschool webu (samozřejmě, že v mikrotečce nad "i" ve slově forpsi je formulka o právu na změnu smlouvy z jejich strany uvedena - ha!). Důsledek je ten, že naše ofiko stránky v tuto chvíli nejsou nikde hostovány a tak Bandzone je nyní jedinou komunikační uzlinou mezi námi a vámi.

Jó,docela sháníme někoho, kdy by nám postavil web na jiné platformě než Hrtanem doposud používaný MS World :-))) Naše představa je: 1. redakční systém ( WordPress atp.) 2. modul e-shop (jednoduchý! v řádu desítek položek) 3. individuální grafika, ale prostá "dynamických" blbinek na bázi flashe apod. ;-) 4. honorář přiměřený cituji: chudé ártové kapele. Tak.

Další novinkou je dočasné a námi samými žele-né utlumení, či frekvenční limitování koncertů z  - a to doslova - rodinných důvodů. Ale do nového roku chystáme několik kroků. A tyto kročeje směřují k tvůrčímu vypětí.

Pražany a pražanky tímto také vyzývám k účasti na adventním večírku plném chmelí, štěstí a veselí v bývalé jídelně u zahrady Pavana. 11.prosince spolu s BBP!

Psychadelická recenze na New Kids Underground

   Někdy není lehké mít vlastní názor a co se týká N.K.U. mám takový názor, že se nelze divit tomu, že není lehké mít na N.K.U. vlastní názor. A právě v tento okamžik lze plně docenit pomoc od profesionálů - zde hudebních publicistů. Je signifikantní, že kromě několika krátkých noticek vyšly na CD ...nesmí po nás zůstat vůbec nic jen nemnohé recenze (taky kde by asi tak mohly vyjít-hihihi), slovy dvě. Ale jsou to pěkné recenze, zejména tato (recenze na polipet.cz), ale i tato stojí za to (recenze na musiczone.cz). Takže si hezky počtěte ať víte...