NKS (Nevíme kde sme) - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

NKS (Nevíme kde sme) punk-rock / Roudnice nad Labem

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Novinky

Nový songy v playlistu !!!

Šťastnej novej rok 2012,

jak se říká "jak na novej rok, tak po celej rok" tak v playlistu dnes museli přibýt tři nový songy, které jste mohli poprvé slyšet 25.12. na 6. Vánoční besídce.

Mimochodem při téhle příležitosti děks za podporu všem co na koncertě byli. Jako první koncert a rozjezdová skupina jsme měli úžasný publikum a byli sme moc rádi, že ste pařili a pogovali!

Upload songů nemusíme nějak dramatizovat, nejde o studiovky, čistě sound z full hd kamerky ze zkoušky, ale slyšet je tam něco je.

Přísloví, nepřísloví, doufáme, že co nejdříve doděláme minimálně další tři pecky a někde si nás budete moc poslechnout zase na živo, pracujeme na tom.

Tak good luck do novýho roku a brzy na slyšenou. ;)


We are back !!!

Upraveno:

Zdars bazíci a kočičky,

dva roky se s dvěma sešli, rok se chýlil ke konci, 6. besídka byla za dveřma a tak sme do toho zase jebli, v krapet jiné sestavě, více "info o kapele". Dali sme dohromady alespoň 3 zbrusu nový pecky, který v nejbližších dnech zveřejníme v našem playlistu!

Rozjíždíme stránku i na facebooku, tak si nás nezapomeňte přidat.

NKS (Nevíme kde sme)


"PLACKU ZA DVACKU, DVACKU ZA PLACKU" ;-)

             

Od čtvrtka 3.4.2008 jsou v prodeji naše placky, tak si je můžete buď u mě (Marty), nebo u Jindřicha zakoupit, když na nás někde po městě narazíte. Nosíme je u sebe, teda alespoň já jo... :-)

CENA: 20,-

Tak nás podpořte a kupte "placku za dvacku".

Děks, Marty