NKS (Nevíme kde sme) - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

NKS (Nevíme kde sme) punk-rock / Roudnice nad Labem

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

2011

Kapela se dává opět dohromady v jiném složení:

  • Zpěv: Marty
  • Kejtra: Lucas
  • Basa: Olša
  • Bicí: Jeremy (momentálně Jarmil ze skupiny Kombajn)

 

 

 

2007

Takhle jednou sem šel já a Márty ze Zlaťáku (Pivnice u Dana) a prostě sme si řekli že do toho udeříme.

Jinač sestava:

  • Zpěv: Marty
  • Kejtra + 2. zpěv: Degi
  • 2. Kejtra: Peťan
  • Basa: Honzin
  • Bicí: Jeremy

Bio a historie

2011

Již v lednu tohoto roku byly náznaky, kdy jsme zkoušeli dát něco dohromady jen s Lukášem, který se nakonec přeci jen stal naším kytarystou, ale nebyli lidi, prostory a aparatura, takže se nápad na reborn NKS rozplynul.

Myšlenka ale pořád zůstala a tak to v červenci začalo vypadat už reálněji a když Jindra přišel s tím, že by věděl o basákovi tak jsme si řekli, že to zkusíme a v srpnu jsme navezli bicí s kytarou a kombem ke mě na sídliště do garáže. Později se připojil právě i basák Olša a mohli jsme začít něco zkoušet.

Zkoušky ale bohužel neprobíhali úplně tak jak jsme si představlovali, jak ze stránky zvukové, tak té, že se vždy něko zastavil na pivko, kdo šel okolo a slyšel nás a rázem bylo po všem a to nemluvím ani o tom, že jsem neměl mikrofon a texty se zpěvem jsem vymýšlel před garáží v které kluci hráli abych se slyšel.

Léto uběhlo, začalo přituhovat a bez přímotopu se v garáži zkoušet již takřka nedalo. Navíc se zavřenými vraty to uvnitř v mišmaši hluků nebylo moc růžový.

V té době nastal zlom a byla nám nabídnuta jedinečná příležitost a to sdílet zkušebnu se skupinou "Kombajn", v teple a včetně veškeré aparatury! Nebylo o čem přemýšlet a tak jsme se od listopadu 2011 stěhovali.

Byl to obrat o 360° a první krok k tomu, že jsme vůbec mohli vystoupit na 6. Vánoční besídce v Rendě, za což díky skupině "Kombajn".

V podstatě co jsme do té doby "nazkoušeli" v garaži se vše předělalo a začali jsme téměř od začátku.

Vše se zdálo být dobře rozjeté, tak mohl přijít první zádrhel a to se týkalo bubeníka Jindry, který bohužel neměl dostatečný skill, aby byl vhodným doprovodem na bicí. V tu chvíli nám byla podána pomocná ruka v podáni Jarmila ze skupiny "Kombajn" na hostování místo Jindry, s kterým jsem začli zkoušet na přelomu listopadu/prosince a konečně jsme oznámili, že budeme moci za cca 3 týdny vystoupit v Rendě.

Času moc nebylo, ale i přesto jsem rád, že jsme nakonec dali dohromady 3 songy, které jsme mohli předvést.

Marty

 

 

 

2007

Takhle jednou sem šel já a Márty ze Zlaťáku a prostě sme si řekli že do toho udeříme.

Naší bandu jako první opustil Ervínek, protože ten druhej zpěv nebyl takovej výkon v jakej sme doufali. Další personální změna se týká vypůjčeného basáka Ej-dýho, ale i tak děkujeme za podporu. Nyní jsou v kapelce menší problémy s aparaturou. Doufáme, že se vše v brzký době vyřeší a začnem pořádně hrát. 

 

Jinač sestava na 1. zkoušce byla následující:

Basa: možná Ej-dý

Kejtra+dech: možná Pejřák 

Zpěv: Marty 

2. Zpěv: Ervin

Bicí: Jindřich

(new history by Jindřich)

Bohužel tahle sestava vážně byla jenom na jedný zkoušce. Nasleduje asi pul roční pauza,( i když sem se snažil ňáký ty zkoušky dohodnout, tak to nikdy nevyšlo) kde sme nezkoušeli (po 1. zkoušce dobrej výkon si myslim), každopádně sme dali jenom pornosráčo pogo večírek, kterej do dneška nehrajem :-D

Pak sme teda přes půl roku jenom jakože chodili do Zlaťáku a kecali sme o s Mártym jak to rozjedem. Každopádně by to skončilo stejně zas jenom u piva. Nebejt 2 opilejch kamarádů kytaristů (Pedro a Degi) který si začali zpívat původního eskymáka a jakože s náma budou hrát ,pak se přidal ještě Peťanův brácha Honza a mohlo se zkoušet. Né že by to šlo rychle ale uplně předělanej eskymák (s tim si lámal Degi hlavu už trochu dřív - sázka jestli bohemka vyhraje na kladně mi ale nevyšla tak sem se místo slíkání radši vykoupil vodkovou smrští :-D), pak sme přidali ještě další 2 songy a mohlo se razit do Rendy na Besídku II, na který sme si to vyloženě užili. No další koncerty sou zatím v jednání, ale prozradim, že  to bude možná někdy koncem března.

jinač současná sestava teda:

Basa: Honzin

1. Kejtra: Degi

Zpěv: Marty 

2. Kejtra: Pedro

Bicí: Jindřich (Degi externě na kinder maxi kinga)