Nesto Production (Beat) - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Nesto Production (Beat) hip hop-alternative / Praha 2

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Nesto Production - 20 NOVINKA (2012)
  • Nesto Production - 19
  • Nesto Production - 18
  • Nesto Production - 17
  • Nesto Production - 16
Captcha obrázek
Bez profilu

venruz

Hey man... nejvíCz na pohodu Production ...

freestylemondays

Každé třetí pondělí v měsíci se v Chapeau Rouge koná jediný open mic jam s živou kapelou Freestyle Mondays, kde se u mikrofonu scházejí MCs, beatboxeři, zpěváci a hudebníci a společně jamují. Večerem provází MC Metoděj a MC Dozer a pro MCs hraje kapela Sounday a rovněž se střídá s DJs (tentokrát Shock O´, Backman, F.I.L. nebo Watra).
Nezáleží na to, zda začínáš nebo to za majkem zkušeně zvládáš, na FM se ti dostane podpory a uvidíš, jak se během krátké chvíle zlepšíš, protože s kapelou a před publikem je ta nejlepší zkušenost!
Hostem bude tentokrát Lara 303. Doraž i ty a chop se mikrofonu! Všichni, kdo se aktivně zúčastní jamu a registrují se na:http://freestylemondays.cz/fm-mcs… mají vstup zdarma.... Zkrátka okus tenhle mejdan se skvělou atmosférou, je jen na tobě, zda dáš freestyle nebo text, každopádně si vyzkoušíš jaké to je rapovat s live kapelou a poznáš zde mnoho nových lidí. Těšíme se na tebe! Tým Freestyle Mondays!
Info na:http://freestylemondays.cz/.

massdnm

Zdary jedeš si dobře jen tak dal :) čekuj moje beaty.. pripis koment ,pripade kritiku co chces pridavej mej se

Luiz

sjížděj new trek Dewiant feat Timeout z CraůpCrew prod. Joe...na konci uslišíš rolničky w podání Baraka Obami ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,

Týnka

Ahoj :)))Nesto..promin jestli otravuju či spamuju ale jestli máš chvilku byla bych ráda za podívání na muj BZ :-)mám 2 novinky:)ale jestli nemáš tak sorráčč..:-);).. tak díky ..a měj se fajn zatíím :Pjinak dost dobrá tvorba tak ať se daříí :) stále dál