Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Neprodleně zpět punk-pop / Pelhřimov

„Hledáme bubeníka“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Zpěv: Ax

Kytara: Urbi


Bio a historie

Neprodleně zpět
V roce 2014, přesněji 23.května, se Ax (zpěv), Urbi (kytara) a bývalý kytarista Petr domluvili na založení kapely. Po pár zkouškách ve stodole jsme sehnali byvalého basáka Vaška a bicmena Maňase.


V této sestavě jsme zůstali asi do poloviny roku 2015, kdy nás Petr opustil, a Vašek s Maňasem měli práce až nad hlavu, takže nestíhali zkoušky.
V kapele zůstali jen Ax a Urbi. I po tomto polorozchodu jsme však brali vše s nadhledem a po krátké době se k nám přidává do sestavy Filip (bicí) a Tomáš (basa).
Začali jsme tedy od znova s překopáním všech písniček aby jsme byly Neprodleně zpět ve formě.


Po asi půlročním zkoušení, se kapela rozhodla nahrát demo, které nese název Vždyť víš.
V listopadu kapela zamířila do Tábora za Martinem Maredou do studia.