Neni to od věci - Úvod | Bandzone.cz

Neni to od věci alternative-rock / České Budějovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • i got the blues too (ukazka)
    Nezařazeno
  • little JAM jako pridavek na koncertu - na bazi skladby
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Chřipková epidemie v Yamaze

Ač zmoženi nemocemi, Radek s neurčitým virem a antibiotiky, Michal s opravdu pravou ( :o) ) chřipkou nadopován všemožnými paraleny, ibalginy a podobnou havětí, s bezmála 3 týdny bez plnohodnotné zkoušky a samozřejmě Ondra vystupující v krásných růžových trenkách, jsme myslím dokonce i s jistou elegancí zvládli náš první koncert. Děkujeme za to hlavně skvělému publiku a panu Černému, který nám umožnil toto vystoupení s ozvučovací technikou, o které se nám ani nesnilo. Děkujeme!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

DTBury

Ahoj, nabízím Vám nahrávání, mix a mastering Vašich skladeb. Jsem schopen přijet k Vám do zkušebny, či mám možnost prostoru pro nahrávání (naše zkušebna).
Hudba je moje životní radost a proto chci zpřístupnit slušné nahrávky i těm, kdo zrovna nechce/nepotřebuje utrácet za profesionální studiové nahrávky desetitisíce korun.
Základní ukázky můžete nalézt zde: https://soundcloud.com/musicians…
Já nabízím možnost slušně svoji hudbu prezentovat, či zlepšit podmínky při skládání za výrazně nižší cenu oproti profesionálním nahrávacím studiím.
Dle požadavků a času stráveného náběry lze pořídit nahrávky již od 500kč za song.
V případě zájmu můžete použít email: m2mrecording@gmail.com
Tel: 723 850 936
Děkuji za Váš čas a těším se na spolupráci
Otto Bureš
M2M

Bez profilu

NENI TO OD VĚCI

Zdravím vás všechny. Jak již jste si jistě všimli, kapela "Neni to od věci" již nemá dalšího trvání a na ní navazující projekt poněkud ztroskotal na tak světské věci, jakou je zkušebna. Samozřejmě projevil se i lidský faktor :o) Nezoufejte ale, další projekty jistě spatří brzy světlo Světa a právě zde se o nich dozvíte podrobnosti. Mějte se a těšte se. Michal

Bez profilu

100

100

Zobrazit všechny názory