natri - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

natri crossover-punk / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Bosá hlava
    Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Alex, kytara, zpěv
.. před lety jsem se stanovil vůdcem smečky a nyní mohu prohlásit dobře jste zvolili

BoB, bicí
.. srdce a tempomat kapely

Klobouk, kytara
.. čaroděj šesti strun

Fanny, bass, zpěv
.. spodek svršek král i eso hudební linky

Reny, zpěv
.. ženský šestý smysl a element

Fugas, kytara, bass, zpěv
.. pan myšlenka a knihovna historie

Bio a historie

Na počátku stvořil kdosi nebe a zemi, pak elektrickou kytaru a s ní hlasitou hudbu. Snad jen pár okamžiků po nakousnutí jablka poznání sličnou slečnou Evou se narodili první z nás.

Hudební těleso natři vzniklo na konci minulého století na troskách několika kapel různých žánrů. V průběhu své existence jsme používali několik krycích názvů, bezpočet přezdívek a telefoních čísel. Naší muzikantskou rodinou prošla dlouhá řada kamarádů, kteří s sebou vždy přinesli něco nového, něco co nás posunulo vždy o pár kroků kupředu a vzad.

Ta podstatná tajná esence ale nikdy nevyprchala. Zpěv kytar, dunění basových tónů a poctivý tep bicích. Nemáme styl, máme charisma a nevíme co to znamená. Vždy jsme byli oříškem pro hudební kritiky do jakého žánru tuhle hudbu zařadit, tak tu máme pro ně jednu nápovědu: Nezařazujte. Přijďte si nás poslechnout to je mnohem lepší a taky je to docela nahlas. Pan K. není mrtvý a my snad také ještě ne.