Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

NARCIS progressive-rock / Orlová

„www.facebook.com/narciscz“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Hudební skupina Narcis byla založena 4. února 2019 v Orlové. V původním složení se za mikrofon postavil Jan Jaroš (Jéňa), za baskytaru Daniel Janča (Danny), na kytaru hrál Honza Marek a na bicí Daniel Bugel (Bugi). Téhož dne vydala kapela svůj prvni demo singl „Parazity“. Po několika koncertech vznikla myšlenka druhé kytary a ke kapele se přidal Tomáš Kvasnica (Tommy). Dne 16. listopadu téhož roku opustil kapelu Honza Marek a kapela tedy pokračuje ve složení Jéňa, Danny, Bugi a Tommy.

 

SparkFreshBlood logo
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Více informací »

Fanoušci: 6

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 216
Poslechnuto skladeb
297
Profil registrován
11.2.2019