Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Napříč blues-rock / Tábor

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Volání (live) 285 ×
  • Do nebe (cover live ukázka) 215 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Vítek Kašna - kytara, zpěv,
Petr Hajduch - el. kytara,
Vašek Pelouch - housle&basa, zpěv,
Martin Březina - bicí,

Uskupení mladých táborských muzikantů, jejichž repertoár je převážně blues-rockový, ale nebojí se úprav napříč hudebními žánry - od reagge po prvky klasiky. Kromě několika vlastních songů čerpáme z domácí (Blue Effect, M.Prokop, Kalandra) i zahraniční scény (J.Hendrix, Clapton, B. Withers..)

Bio a historie

Za počátek kapely Napříč se dá považovat podzim 2012, kdy také proběhlo první vystoupení tria Vítek-Petr-Vašek v Budějovickém klubu Highway 61. V červnu 2014 se přidává Martin Březina. Nejprve na cajon, který později vymění za své oblíbené bicí. Touto dobou vzniká konečně i oficiální pojmenování Napříč.

Prazáklady kapely se však táhnou ještě dál - od společného brnkání a jamování Vítka a Petra doma, přes koncert pro Rotary klub Tábor a Budějovický Buskerfest společně v triu s Radkou Kuchařovou. Toho času se ve vlaku seznamuje Petr s Vaškem a zjišťují, že mají rádi stejnou muziku. O pár měsíců později se všichni tři setkávají v Budějovicích a začínají zkoušet...

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
7
Návštěv celkem
1 589
Poslechnuto skladeb
500
Profil registrován
6.6.2016