Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Načarej ethno-folk / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Pták 172 ×
  • Odpusť 116 ×
  • Houpeš nohama 301 ×
  • Óda na housle 239 ×
  • Mo Ghile Mear 188 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Současní členové:

Eliška Sochůrková - zpěv, kytara, flétna (kapelnice)

Štěpánka Černá - zpěv, doprovodné perkuse, moderování

Markéta Ostrá - akordeon

Martin Lutr - housle, kytara

Pepa Polák - cajon, další pekuse

Michal Veselý - basová kytara, zvukařina

Jiří Hajn - sólová kytara

O nás:

Vznik pražsko-brandýské kapely "NAČAREJ" se datuje k 1. září 2018. Do té doby jsme vystupovali pod názvem "PARTON". Hrajeme hlavně autorskou tvorbu obohacenou o lidové písně z různých koutů světa. Pohybujeme se tak na pomezí ethno-folk-rocku.

Autorská tvorba pochází převážně od zpěvačky Elišky, která je zároveň kapelnicí Načarej. Na dalších autorských kouscích repertoáru se podílí zpěvačka Štěpánka,  Pestrost pěveckého ztvárnění obohacují rytmické a sólové nástroje. O rytmiku dbá v živém podání cajonista Pepa. Ze sólových hráčů jsou kromě Eliščiny kouzelné flétny v obsazení akordeonistka Markéta s přichystanými rejstříky a houslista Martin střídající housle a smyčec za kytaru. Celkovou harmonii dotváří basák Michal, který zároveň obhospodařuje zvukařinu. Sedmým hráčem je od předjaří 2019 kytarista Jirka. Rozvíjející se autorskou tvorbu přinášíme v podobě playlistu přizpůsobenému místu koncertování.

Plánované či odehrané koncerty a společné akce naleznete v sekci Koncerty. A pokud se zrovna nic neděje, tak si můžete poslechnout nahrávky, kouknout na fotky či facebook nebo nám zaslat komentář.

Děkujeme za vaši přízeň, účast i podporu.

Těšíme se, že zavítáte na náš koncert či společnou akci. Přineste si dobrou náladu.

Odkaz na archiv koncertů: http://bandzone.cz/parton?at=gig&gy=2018

Bio a historie

Jako zimní král působil v kapele Načarej v zimním období 2018/2019 kytarista Petr Lipavský, kterému kapela děkuje za jeho působení a odehrané koncerty a akce.

Historie kapely: tehdy ještě pod názvem Parton - viz http://bandzone.cz/parton

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
6
Návštěv celkem
3 166
Poslechnuto skladeb
1 349
Profil registrován
17.9.2018