My Pulse - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

My Pulse crossover-metal / Valašské Příkazy

„Nový drummer, nové songy !!!! Jsmez5!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ

Všem Vám, kteří jste se rozhodli nám důvěřovat a věnovali nám často nemalou sumu peněz v kampani na startovač.cz, Vám patří naše upřímné obrovské DÍKY! Je to pro nás nenapodobitelná zkušenost a skvělý pocit. Je to pro nás taky důkaz, že to co děláme má odezvu a bude nás to motivovat k další práci.

 

Na přípravě nového CD jsme v průběhu kampaně pracovali, proto už teď máte možnost si nové skladby poslechnout tady na bandzone.cz. Po skončení kampaně můžeme dokončit i finální návrh obalu a poslat cédéčka do výroby. Snad se vám budou líbit ;-)

Díky vašim příspěvkům na startovači už s jistotou víme, že bude možné vyrobit klip. Na ten se fakt těšíme a pokud se potvrdí to, co se šušká v kuloárech, tak to bude "masakr".

Přijďte s námi novou desku pokřtít 02.04. do Valašských Příkazů. Jste srdečně zváni!

Váš My PulseProjekt CD 2016 - kampaň na startovač.cz

Upraveno:

V pondělí 22.02.2016 v 19:00 odstartujeme kampaň na www.startovac.cz !!! Tímto způsobem chceme získat prostředky na studio, výrobu CD, propagaci a snad i klip.


Nepropásněte start a podpořte nás!!!


DĚKUJEME