My Bloody Eventide - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

My Bloody Eventide crossover-heavy / Mohelnice

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

ROCK STARS

Ahoj,

po dlouhém čase opět zveme všechny fanoušky a fanynky na koncert... Tentokrát v rámci soutěže kapel ROCK STARS, konající se 20.3. v H-Clubu v Šumperku. Každý fanoušek bude mít možnost volit nejlepší kapelu večera a dvě postoupí do finále. Společně s námi zahrají Dvacet facek, Easing Daze, the Barockers a Sphere. Snad vás dorazí co nejvíce, ne proto, že bychom měli v plánu postoupit, ale spíš ať si s těmito super smečkami zahrajeme před co největším publikem:) see ya there:)

P.S. vlezné je lidových 30 peněz

MBE


Návrat Na Pešť

Opět po dlouhé době se hlásíme a hned s novým koncertem, který by měl proběhnout 12.12.2009 v Lošticích Na Pešti, společně s What's Happening a šílenci z Krab Arab (nebo tak nějak:D). Každopádně to bude zážitek, který byste si neměli nechat ujít;) Takže sí ja dér;)

                                                                            MBE


Poděkování za Esko!

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří s námi pařili včera v Esku! Byla to super akce a fakt nás to s vámi bavilo, Díky MBE!