Mustang Techno - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mustang Techno electronica-electronica / Praha

„WE ARE MUSTANG TECHNO - WE ARE ELECTRONIC BAND“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Do Not Stack On Top Of Crate !- Do Not Stack On Top Of Crate ! (2016) 71 ×
  • Synthesizer Whipping (radio edit) 72 × Stáhnout MP3 zdarma
  • New Stage Sound 46 ×
  • No Spirit Level 43 ×
  • Techno Transmitter 82 ×
  • Fantomas 126 ×
  • Entrance To Industry 53 ×
  • Disharmony 42 ×
  • Special Edition 39 ×

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
2 542
Poslechnuto skladeb
734
Profil registrován
9.5.2012

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

SKUPINA MUSTANG TECHNO BYLA ZALOŽENA JAKO PROJEKT V ROCE 2006, ZAMĚŘUJE SE NA VLASTNÍ TVORBU HUDEBNÍCH STYLŮ DEEP BASS ELECTRO S PRVKY TECHNA,ELECTRO CLASH A ZVUKOVÝCH EFEKTŮ SYNTEZÁTOROVÝCH ZAŘÍZENÍ. VLASTNÍ SKUPINU TVOŘÍ DVA MLADÍCI,THOMAS A GEORGE,KDE ZASTÁVAJÍ POZICE TVŮRCŮ HUDBY,SPOJENÉ O HLASOVÉ DOPLNĚNÍ SAMOTNÝCH SKLADEB ,TAKZVANÝMI ,,ZPĚVO-MLUVENÝMI,, TEXTY V ANGLICKÉM JAZYCE. JEJICH TVORBU OVLIVŇUJÍ POZITIVNÍ VĚCI,KTERÉ KDY V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ POTKÁVAJÍ A SNAŽÍ SE JE DO SKLADEB KOMPONOVAT A TÍM NA NĚ VYTVOŘIT ZVLÁŠTNÍ DŮRAZ DŮLEŽITOSTI,VYJÍMEČNOSTI. MUSTANG TECHNO SE SNAŽÍ O JAKÝSI PRŮLOM DALŠÍ NEW WAVE V PODOBĚ SYNTEZÁTOROVÉ HUDBY.JEJICH SKLADBY ROZHODNĚ NEJSOU DLOUHOTRVAJÍCÍMI SETY,NAVAZUJÍCÍMI ZA SEBOU.JEDNÁ SE O JEDNOTLIVÉ SKLADBY,KDE V KRÁTKÉM ČASE SE MŮŽE VYSTŘÍDAT AŽ NĚKOLIK STYLŮ MIXOVANÝCH V JEDNÉ SKLADBĚ A VYSTIŽENÍ DANÝCH MOMENTŮ PRVKU ELEKTRONICKÉ HUDBY. PODLE SLOV SKUPINY, SE BUDE SNAŽIT VYTVOŘIT NĚCO ZCELA NOVÉHO ,ODLIŠNÉHO OD TOHO, CO SE NYNÍ VYSKYTUJE NA ČESKÉ HUDEBNÍ SCÉNĚ.POKUS O ZAPLNĚNÍ VELKÉ MEZERY,KTERÁ ZDE TRVÁ... TVORBA HUDBY JE ZALOŽENA HLAVNĚ PRO MLADŠÍ GENERACI,KTERÁ OČEKÁVÁ NĚCO NOVÉHO,NEOBJEVENÉHO,VČETNĚ NOVÝCH SHOW,KTERÉ BUDOU DO BUDOUCNA VYTVÁŘET NA VYSTOUPENÍCH NA STAGE. PROJEKT MUSTANG TECHNO SE TEDY ROKEM 2012 MĚNÍ VE SKUPINU A ZAČNE SE ZA KRÁTKOU DOBU POKOUŠET ZÍSKAT SVOJE PŘÍZNIVCE. BUDEME RÁDI,POKUD VÁS TATO SKUPINA A JEJÍ HUDEBNÍ STYL OSLOVÍ,PROTOŽE PRO MASIVNÍ PODPORU PŘÍZNIVCŮ,KTERÝM CHYSTÁME ODMĚNY V PODOBĚ HUDEBNÍCH ZÁŽITKŮ,CHCEME TENTO PROJEKT REALIZOVAT.

Bio a historie