Má to skvělou atmosféru. Tyhle zvuky jsou v Jeseníkách někde hluboko pod povrchem a vy jste je vykutali. Podzemní gnómové by kouleli očima!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Má to skvělou atmosféru. Tyhle zvuky jsou v Jeseníkách někde hluboko pod povrchem a vy jste je vykutali. Podzemní gnómové by kouleli očima!
tak tohle je fakt hodně zajmavý, trochu "bordelózní", ale nic podobnýho ke slyšení neni, takže palec nahoru!:-)
Zdar,hodně mě překvapilo,že tady konečně existuje něco takovýho,co není jak všechno okolo a je z toho zřejmá hlavně ta vnitřní podstata věci z čeho to vychází - život o tom,potom až hudba.. Mél bych zájem o všechny dema,materialy,pokud je to možny,pošlete info na v.bolverkr@seznam.cz díky.V.
Dobře vy...:-) Silně mi to připomíná časy moji puberty,kdy jsme s kámošem na kýble a španělku produkovali podobný bordel...:-)
zdar kurňa chlapi... sem netušil, že za kopcem sídlí zlo, rád bych vás někdy
poznal! už dlouhou dobu sháním lidi na pořádnej black metal....
fajné choré joooooo
Pozdravujem bubeníka.
proč mi přijde že máte místo bicích kolovrat ?
Spolu s kvalitou té nahrávky to zní jako velice zajímavý počin. Nevšední! Děkuji!