Mothra - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mothra death-dance music / Rýmařov

„11.9. BUGRFEST“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Hrajem za cesťák, tož nás pozvi!

Momentálně death-metalové duo v sestavě Hanes Hlavinka (bicí) a Vojtěch Mácka (kytara+zpěv).

Bio a historie

Vznik kapely se datuje k lednu 2019, kdy bicman Hanes (ex-HATERS) a kytarista Vojcek (AGARAT) se poprvé sešli na jammovačku, a protože jsme si sedli vznikla z toho MOTHRA. Název kapely, který vymyslel Hanes avšak vznikl až pár týdnů před prvním koncertem. Naše logo navrhla a zrealizovala moc hodná paní Olinka Hlavinková, která se postarala i o grafiku a náš přítel Daniel Klement nám opatřil opravdu kvalitní fotky, které jen tak každá začínající kapela nemá, za což jim oboum dvoum více než děkujeme.