Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Morčata na útěku aggro-jazz / Brno

„Spojujeme světy...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

YettY propuštěn, víkend však zatím nezvládne...

Omlouváme se všem fans, co se na nás v tomto víkendu těšili, ale bohužel nemáme na vybranou a musíme zrušit i tyto koncerty, konkrétně 29/10 Slavičín (Zlín) a 30/10 Biskupice (Svitavy). Důvodem je Yettyho zdravotní stav, který mu ještě tak týden nedovolí opustit postel. Budeme se snažit a pokud to bude možné, dojednáme náhradní termíny těchto akcí.

YettY byl dnes konečně propuštěn z nemocnice do domácího ošetřování. Ovšem ještě zhruba za týden ho čeká vytahování stehů, které mu na pupíku tvoří solidní mozaiku. Do té doby ho čeká polehávání v posteli a hlavně brutální dieta.

Přejme mu tedy ať to rychle uběhne a brzký návrat na pódia!!

 


YettY hospitalizován!!!

V noci z 20/10 byl náš frontman Yetty převezen rychlou do nemocnice s akutním zánětem slepáku a ihned se podrobil operaci. Nyní je nejméně do neděle upoután na lůžko.

Nemůžeme tedy dostát svým víkendovým závazkům a bohužel se plánované koncerty neuskuteční v původních termínech. Jednáme ovšem s pořadateli o termínech náhradních v případě obou akcí.

Samozřejmě přejeme Yettymu ať se dá co nejdřív do kupy a brzo se nám uzdraví... Drž se chlape!!!

MNÚ


Featuring s Rudou z Ostravy

Dne 13/10 jsme si u příležitosti našeho koncertu v Brně na Melodce fikli společnej song s naším kámošem Rudou z Ostravy. Text spolu napsali Yetty a Ruda na originál od Baby Gagy píseň Paparazzi. Živej záznam pecky TATA ZVRACÍ si můžete vychutnat zde na Stream.cz.