Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Morčata na útěku aggro-jazz / Brno

„Spojujeme světy...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Novej web...

Upraveno:

Milé hlavy,

na naší webové adrese už nějakou dobu slibujeme, že 1.10. spustíme nový web a je naprosto neuvěřitelné, že se nám taky jednou něco povedlo stihnout. I když tak tak...

Zároveň na něm i ohlašujeme nový koncert a to přímo v Bratislavě, což je, tušíme, na Slovensku.


MNÚ na Fair Price Music

Upraveno:

Fair Price Music je nová unikátní česká služba, která umožňuje kontakt mezi fanoušky a kapelou, tak jednoduše, jak to jen jde.

Ne, nebojte, nechceme po vás peníze. :) Stále platí to, co doposud. Hudba MNÚ byla, je a bude zdarma (web, Bandzone, apod.). FPM je tu pro ty, kteří nejen nám, ale jakékoliv své oblíbené kapele, prostě přispět chtějí. Navíc zdaleka nejde o prosté poslání příspěvku. Můžete obdržet třeba hudbu nebo se účastnit nějaké crowdsourcingové akce např. na nový trička/mikiny a mít je jako první.

https://www.fairpricemusic.com

Tato služba zkrátka dovoluje obejít nenažraný vydavatelský domy a byrokratický mašinérie, kvůli kterým stojí CD v obchodě 500 a ne kilo. My dáváme palec nahoru.

https://www.fairpricemusic.com/cz/band/morcatanauteku

Speciálně k této příležitosti jsme tedy „vydali“ výběrovku songů, u kterých jsme vlastníci autorských práv a můžeme je tudíž releasovat.