Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mons Pubis alternative-rock / České Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Brambory (Libová bokovka) 472 ×
 • Krtek (Libová bokovka) 292 ×
 • To kolečko (Libová bokovka) 339 ×
 • Haló (Libová bokovka) 132 ×
 • Sardinky (Libová bokovka) 161 ×
 • Krysí ocásek (Libová bokovka) 298 ×
 • Melodie pro psa (Libová bokovka) 220 ×

Novinky

Po roce samo-studiového martýria vydáváme CD - nese název Libová Bokovka

Upraveno:

Konečně se nám to povedlo natlačit 11 písniček, co jsme na nich pracovali poslední 2 roky do formátu s jakým jsme spokojeni. CD jsme si nahrávali převážně sami (hlavně teda Tomáš) a nese jméno Libová Bokovka (celkem 38 min) a spatří světlo světa 15.3.2018 v Českých Budějovickích v klubu Fabrika (další viz koncerty - budou v Praze, Bratislavě, Č.Krumlově, Táboře a Třeboni). Naše dítko obsahuje následující skladby:

 1. Jsem liskou bytostí
 2. Banalýza
 3. Krtek
 4. Brambory
 5. Dokror Nešpor
 6. Sardinky
 7. Není třeba volat haló
 8. Hupky na špek
 9. To kolečko
 10. Melodie pro psa
 11. Krysí ocásek

Honzovi Vozárymu děkujeme za prostor a rady, Johnovi Vozárymu za mastering a Milanu Krištůfkovi za grafiku přebalu. Jiřímu Koptíkovi blahopřejeme k jepičímu klavírnímu angažmá. Publiku vděčíme za  rozporuplné reakce vedoucí k rezignaci na jakoukoliv sebereflexi. Našim velkoryse tolerujícím děvčatům zůstáváme a Jiřímu Kubáskovi budeme navždy dlužni.


KAPELA ZASE V PLNÉM POČTU, sice bez zkušebny, ALE HRAJE

S velkou radostí oznamujeme, že už zase hrajeme v plném počtu s naším bubeníkem Pepíkem. Jelikož jsme na léto moc koncertů nedomluvili, makáme na nových věcech ve zkušebně a odpálíme je pěkně na podzim. Také se v našem skromném home-studiu budem pokoušet nahrát nové CD, tedy až budeme mít zase zkušebnu:-) (Támto děkujeme na 1000x podniku Povodí Vltava za poskytnutí sklepních prostorů)


LETOS ZAČÍNÁME V ÚNORU A TO HNED NĚKOLIKA VYPEČENÝMI AKCEMI!!!

Upraveno:

AHOJ VŠEM V TOM NOVÉM ROCE:-)

Jelikož behěm ledna bude Bubák v e Finsku, Pepa v Peru, Květník a Srílance, Vláďa v POlné u JIhlavy a Hrušín v Borovanech, tak se koncertování začne až v únoru. Ale nezoufejte máme připraveno několik parádních akcí. Tak za prvé již 2. února si velerádi zahrajeme s legendárním brněnským uskupením Budoár staré dámy v Krumlově v Klubu Fabrička (2.2.2013). Hned týden na to se v pátek vydáme do Táborského klubu Recycle Bar  za výbornou kapelou Werner von Braun (8.2.2013) a hnedle v sobotu nato proběhne trojkoncert  v Budějovické Fabricet také s nejvíc nejlepšími kapelami Listolet (Brno) a The Scotlantyards (Bratislava). Tož se moc těšíme a doufejme že se Pepa neupeče a Bubák nezmrzne.