Mladé Perspektivní Ryby - Úvod | Bandzone.cz

Mladé Perspektivní Ryby folk-pop / Praha

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

23. prosince 2019
Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Jarmila
  Nezařazeno
 • Goodbye Tramp
  Nezařazeno
 • Ale ze sr**** můžete vytáhnout se
  Nezařazeno
 • Jakmile se zhasne
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Jarmila

... Jo a vlastně velké díky jsem zapomněla napsat...Děkuji moc. Přeju ať se daří. J.

Bez profilu

Jarmila

V sobotu 14.8. na tržnici v Litoměřicích byl jeden krásný koncert. Nalákala mě ukázka na Litoměřicku 24...zvlastni bylo, že ač se mi nikam nikdy nechce(s nadsázkou) , tady jsem neváhala a šla...V lavoru 10 kg okurek připravených na zavařování a hazim to za hlavu a jdu. Bylo to úžasné, krásné dvojhasy, hudba, slova, příjemné vystupování obou mladých dívek... Dostaly mě... Málokdy mě něco tak dostane, v mým věku...nabitá energii zavarila jsem večer všechny okurky a bylo mi fajn, hlavou mi zněla Jarmila...
Tak dík, vaše fanynka Jarmila K.

Petise

Zdarec,to je mazec! Na tu vaši muziku nejde napsat nic jiného než že je to parádnica, parádnicová. Nápady, zpracování, zpěv a nakonec ta energie která z toho vyletí!
Klobouček , skvělé.

Zobrazit všechny názory