Měký mozek - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Měký mozek punk-grunge / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Kapela vznikla někdy kolem roku 2010, nebo 2011 z amatérů až nehudebníků pod názvem MKMZ, který vznikl podle jmen původních členů, tedy Mára - basa, Karel - kytara/"zpěv", Miloš - kytara, Zdenál - bicí. V prvních pár letech se sestava několik krát měnila. Hned po dvou, či třech zkouškách odešel Zdenál a za bicíma ho vystřídal Michal. Časem se na občasné hraní přidal Robyn s další kytarou a šílený anglán Michael pomáhal se zpěvem. Pak na čas odešel z kapely Karel, protože přicházel do věku 27 let a bál se, že se kapela stane slavná a on umře, jak se to stalo spoustě jiným slavným hudebníkům. Pak postupně odcházeli Michael, Miloš a Robyn, kterého nahradil současný kytarista Honza. Někdy koncem roku 2014 se vrátil Karel, páč už měl sedmadvacítku za sebou a ustálila se současná sestava. V roce 2015 začala kapela hrávat koncerty, jak v Česku, tak v zahraničí (rozuměj Slovensko).