Mike On Fashion - Názory | Bandzone.cz

Mike On Fashion metal-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • 01. No Mercy
  My Confession EP
 • 03. Again
  My Confession EP
 • 07. My Confession
  My Confession EP
 • 06. End of Days
  My Confession EP
 • 02. Liberating Sight
  My Confession EP
 • 04. Last Night
  My Confession EP
 • 05. Running Away From You
  My Confession EP

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Winter Metal Attack 2016

Ahoj!

jsme pořadatelé pražského metalového zimního festivalu Winter Metal Attack a nabízíme Vám účast v soutěži o post předkapely, a to v rámci 10. ročníku, který se bude konat 16. 1. 2016.

Pokud máte zájem, pošlete nám do 15. 12. 2015 promo fotku kapely na mail wma2016@seznam.cz. Porota vybere 5 kapel, jejichž fotky poté budou lajkovat Vaši fanoušci na našem FB profilu Winter Metal Attack. Vyhrává kapela, která bude mít do konce roku nejvíce lajků.

https://www.facebook.com/events/1686821…

Těšíme se na případnou spolupráci.

WMA Team

Naraxis

Kluci, před Vaší muzikou ku*vsky smekám. Fakt hrajete dobře. Pouštím si Vás v práci. Ale nedá se přehlédnout hodně velká spojitost s Avenged Sevenfold. Ale jinak držím palce! :)

Ian Roger

kámo..ten poslední koment je DEEP:))..ty to s tema kurvama nemáš jednoduchý!:)....poslední singl cool zvuk..Johnny Cash pálí svuj vintage Fender..

Bez profilu

Šáša

Ahoj Svene, upřímně cítím se trochu odstrčeně, nevím proč si vymazal můj poslední komentář. Viděla jsem tě nedávno v očku, a jsem ráda že chodíš na VŠE... nedaleko odtud totiž bydlím, tak mam radost, že tě budu vídat každý den... Líbám tě můj holoubku...

NWO

Ahoj, diky za spříznění. Doufám, že se v brzké době potkáme na nějakém podiu. Ať to hraje! Tom