MIDNIGHT FOOLS - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

MIDNIGHT FOOLS alternative-experimental

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Downsquare

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Kapela MIDNIGHT FOOLS není jen o muzice - hlavní věc proč muziku děláme je, že chceme předávat energii a emoce vyjadřované písněmi. Křížíme spousty žánrů a jen těžko nás zaškatulkujete. Od funky přez pomalé balady nebo jazzové melodie až třeba k pokusům o art rock. Naše koncerty jsou o velké párty ze které snad neodejdete bez nějakého zážitku....:)

 

 

 

www.midnightfools.wz.cz

Bio a historie

Historie půlnočních bláznů...
Nápad založit kapelu dostal wlado v dobách kdy ještě působil aktivně ve své kapele Volume Makers, kterou založil na přelomu let 2001/2002. Přes neshody a rozdílné názory na chod kapely a na hudbu, kterou kapela hrála odjel v létě 2006 ještě dva koncerty a poté se rozhodl v zájmu obou stran kapelu opustit. A rozhodl se pro založení vlastního projektu. Přibližně ve stejnou dobu je vyměněn basák pop-rockové kapely 111 Dalibordel mimo jiné výborný kamarád, který se tímto ocitá bez angažmá. Slovo dá slovo a Dalibordel se přidává do wladova projektu. Z něj se ovšem po pár zkouškách vyklube úplně normální kapela kde jsou si všichni rovni. Na stoličku za bicími usedá bubeník VM Roman Pazderský. První fůze těchto muzikantů probíhá 17. 8. 2006 na koncertě Rock in Naked kde dochází cca. k pětiminutovému jamu. 3. listopadu téhož roku probíhá první oficiální zkouška kapely (zatím bezejména). Avšak přichází rána. Koncem listopadu se Roman rozhodne vrátit zpět do VM.
Wlado A Dalibordel však chtějí pokračovat dále a tak hledají bubeníka. Toho najdou až ve Vojtovi "SEJCOVI" a to po 7 měsících – v únoru 2007 – po spoustě zkoušek a jamů se spoustou bubeníků. Mezitím je však už po několika návrzích určen název a to MIDNIGHT FOOLS. Kvůli častému zkoušení přez noc až do ranních hodin.
A tady zatím historie končí – nyní se kapela připravuje k natočení demo-nahrávky a koncertování.
21.3.2007