Mezi Břehy - O kapele | Bandzone.cz

Mezi Břehy psychedelic-alternative / Mořkov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Magický les
    Nezařazeno
  • Výlet do vesmíru
    Nezařazeno
  • Vlna
    Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Piano, klavír
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Ahoj, jsme kapela MEZI BŘEHY a pocházíme z Mořkova. Snažíme se o propojením kytary a kláves tvořit takřka jakou-koliv hudbu (rock,reggae,ethno) s trochou psychedelického podtextu. Našim cílem je zhudebnit obraz, báseň. :)

Bio a historie

Kapela MEZI BŘEHY vznikla oficiálně 3.9.2012 (ke vzniku se však zchylovalo mnohem dřív)ve složení el.kytara-Goldy,klavesy-Majk.V lednu se k nám přidal i druhý kytarista Patrik který s námi dělal také nějaké písně a ten měsíc jsme měli i svuj první koncert.V červnu 2013 jsme také začali spolupracovat s raperem Kumarem,takže vznikly vlastně dvě odnože-Mezi břehy a Kumar a mezi břehy,v září jsme přijmuli do kapely bubeníka Barteze z bratrské kapely Alternativní iluze(který už nám v létě bubnoval s Kumarem) a naopak se rozešli v dobrém s naším druhým kytaristou Patrikem.Ve velmi krátké chvili jsme vymysleli většinu nového repertualu který hrajem nyní.Náš první koncertní rok,rok 2013 nám přinesl celkem 15 vystoupení:)..