produkt metamuzika - Novinky | Bandzone.cz

produkt metamuzika ambient-noise / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • 140626-živě-souterrain
  Nezařazeno
 • mil02a (CD II - chystáme)
  Nezařazeno
 • mil02b (CD II - chystáme)
  Nezařazeno
 • eve08 (CD II - chystáme)
  Nezařazeno
 • atp
  Nezařazeno

Stratifier ve Śkolské

Na dnešek se v komnikčním prostoru Školská 28 chystá zajímavá dálost, metamuzika bde přítomna se svým počinem stratifier, důvodů k návštěvě je ovšem mnohem víc:

#4 Vánoční bazar &
Wakushoppu burza DIY nosičů

ArtMap, Školská 28, Fotograf Gallery, Wakushoppu, Asociace Mlok, Jedinečné Svatopěstitelské Družstvo, Dílna Antonína Tomáška
So 12.12. - 14:00

14 do 21.30h
Čtvrtý spolkový vánoční bazar ve dvoře Školské 28, tentokrát společně s Wakushoppu unikátní burzou do-it-yourself titulů, na níž máte příležitost směňovat, nakupovat či prodávat vlastní CDR či kazetové atd. do-it-yourself tituly. Ve shodě s principy Wakushoppu jde veškerý zisk z prodeje výhradně prodávajícím. Večer zahraje Wim Dahean a Yiorgis Sakellariou.

více na http://skolska28.cz/4-vanocni-bazar-wakushoppu-burza-diy-nosicu

Podotýkám drze pro nepozorné, že metamuzika dnes nehraje, jen donese CD.

produkt metamuzika jako „aperitiv Alternativy 2015“

(Upraveno: )

3. listopadu zahrajeme v kavárně „Únik“, kde představíme letos uvařené CD „stratifier“ a uvolníme první veřejnou várku 15 ks. Koncert byl zařazen do programu letošní Alternativy. Další info v koncertech.

P.S.: Všem, kteří se chytali na původní termín, se tímto omlouvám, pochroumal jsem si končetinu, kterou šlapu na krabičky, což je u MM zásadní….  doufám, že jste nezahořkli a přijdete na listopadovou nápravu

mm na Hackers Congress Paralelní Polis 2015

(Upraveno: )

V pátek 2.10.15 ve 21.30 v Makers Labu máme tu čest zahrát hostům a návštěvníkům pro metamuziku nezvyklé, leč o to zajímavější akce:

 Hackers Congress Paralelní Polis 2015

Poster

 

2 / 3 / 4 / ŘÍJEN / WWW.HCPP.CZ

POLITICKÉ UMĚNÍ / VĚDA A TECHNOLOGIE, DRONY, 3D TISK, BIOHACKING / SVOBODA A KRYPTOANARCHIE, IT SECURITY, SVOBODA NA INTERNETU / DECENTRALIZOVANÁ EKONOMIKA A KRYPTOMĚNY

VSTUPENKY NA TICKETS.HCPP.CZ A V BITCOIN COFFEE

Decentralizační nástroje a kryptotechnologie prochází zásadním vývojem a jejich existence začíná vadit vládám většiny států světa pro jejich emancipační potenciál a schopnost léčit neduhy těžkopádných regulací.

Smysl těchto nových technologií však není pouze v jejich aktuálním společenském a ekonomickém prospěchu pro společnost – v budoucnu mohou sehrát klíčovou roli v případě hluboké krize (ať už válečného střetu, živelné pohromy, nastolení diktatury nebo výpadku infrastruktury).

Blackout – výpadek strategických zdrojů – nabývá stále širšího významu. Vzhledem k propojenosti komunikačních sítí s energetickými, výrobními a organizačními složkami je na místě vážně diskutovat o roli nových technologií a decentralizace (nejen) v krizových scénářích.

Hosté:

LYN ULBRICHT /USA
Případ Silk Road, matka Rosse Ulbrichta

BITNIK.ORG /CH-GB
Projekt Random Darknet Shopper

SUSANNE TARKOWSKI TEMPELHOF /GB
Decentralizovaná vláda, zakladatelka Bitnation

KRISTOV ATLAS /US
Anonymous Bitcoin Book

a mnoho dalších.

VÍCE INFORMACÍ NA WWW.HCPP.CZ A NA FACEBOOKU

PŘEDPRODEJ NA TICKETS.HCPP.CZ A V BITCOIN COFFE