Me&she - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Me&she big-beat-rock / Liberec

„girl acoustic music band...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Torn (acoustic cover) by Me&She 267 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Ahoj,

jsme dvoučlená dívčí kapela hrající převážně coverové songy, ale začínáme se prokousávat i vlastní tvorbou.

Mezi naše oblíbené interprety patří Foo Fighters, Nickelback, Natalie Imbruglia, Audioslave, Adam Lambert, Bryan Adams, Anna Nalick, Pink a spousta dalších...

Hrajeme akusticky, pouze s kytarami.

Youtube Video ZZK4K_cwGPAYoutube Video ZZK4K_cwGPA

Bio a historie

Me&she vznikli úplnou náhodou na podzim roku 2012. Stalo se tak díky našim kamarádům, kteří nás jednou v pátek přemluvili, abychom já (Ája) a Kate donesli do hospody kytary a zahráli jim k pokerovému turnaji. Původně se nám moc nechtělo, styděly jsme se hrát a zpívat nahlas, ale postupem času se zábrany odbouraly a my s našimi "táborovkami" sklidili velký úspěch. A protože se nám ten večer spolu hrálo opravdu dobře, rozhodly jsme se v tom pokračovat a tak se začala psát historie naší kapely.

Naše první oficiální vystoupení proběhlo v rámci školní akademie střední školy SOŠaG Na Bojišti. Hrály jsme asi čtyři songy, Walk, I'm The Highway, Torn a mou vlastní Pearls of my heart. Další vystoupení jsme měli asi měsíc po prvním v Libereckém klubu Had spolu s dalšími místními kapelami.

Za první rok našeho působení jsme si zahráli s mnoha libereckými kapelami, jako Nasekáč, The Scoffers, Exil 51, D'BRANX, Sleazy Roxxx, Sweet Children a dalšími. :)