Meltdown - Názory | Bandzone.cz

Meltdown death-metal / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • By Fire
  Nezařazeno
 • No One Is to Blame
  Nezařazeno
 • I Am Unbowed
  Demo
 • Morrguards
  Demo
 • Call the Deep One
  Demo
Captcha obrázek

Winter Metal Attack 2016

Ahoj!

jsme pořadatelé pražského metalového zimního festivalu Winter Metal Attack a nabízíme Vám účast v soutěži o post předkapely, a to v rámci 10. ročníku, který se bude konat 16. 1. 2016.

Pokud máte zájem, pošlete nám do 15. 12. 2015 promo fotku kapely na mail wma2016@seznam.cz. Porota vybere 5 kapel, jejichž fotky poté budou lajkovat Vaši fanoušci na našem FB profilu Winter Metal Attack. Vyhrává kapela, která bude mít do konce roku nejvíce lajků.

https://www.facebook.com/events/1686821…

Těšíme se na případnou spolupráci.

WMA Team

Bez profilu

Anonym

Tak pánové...teď se při čtení následujícíh slov neuražte..ale měli byste se zavřít na ještě hooodně dlouho do zkušebny a zkoušet, zkoušet a zase zkoušet, abyste byli nadrcení a Vaše vystoupení tak odpovídalo Vašim frňákům, který míři hodně nahoru..bubeník naživo nedrží rytmus, live performance kapely je spíš komickej..ale myslím, že když budete pořádně makat na image, na vašich technických zdatnostech atp, tak že se to zlepší..nemyslím to zle, tak to berte jako přátelskou radu =) příště až Vás někde zase uvidím, tak doufám, že to bude o 100% lepší! Jo a ještě jedna věc, trošku uberte těch jakože promakanejch sol..je to přeplácaný a ne moc nápaditý..to je tak můj názor na to, co sem teď slyšel v Exitu, zdar a sílu.. =)