Meltdown - Novinky | Bandzone.cz

Meltdown death-metal / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • By Fire
  Nezařazeno
 • No One Is to Blame
  Nezařazeno
 • I Am Unbowed
  Demo
 • Morrguards
  Demo
 • Call the Deep One
  Demo

Pozvánka na premiéru videoklip Bleak Vision!

(Upraveno: )

Vážení a milí nejvěrnější,

onen čas konečně nadešel a pustíme na světlo světa staronové EP "By Fire" ale hlavně spolu s ním i videoklip.

Zveme vás na jejich online premiéru, která proběhne v sobotu 27. 4. v 19:00 na našem fejsbuku: https://www.facebook.com/bandmeltdown/ a bude živě přenášena z kapelního privátu. Máte tak exkluzivní možnost zkoumat náš alkoholismus i náš metal ve velmi žoviálním podání, ale zároveň se s námi (nebo jen nás) můžete poslat do prdele odkudkoliv na světě. A to se vyplatí!

WHORION * MELTDOWN * NOXIST

 Za necelé dva týdny přijede do Prahy otevřít obrovský peklo kapela Whorion - sideproject Heikki Saari, bubeníka Finntrollů. A my a kapela Noxist jim otevíráme, takže si všichni koukejte udělat čas a přijďte propařit akci od začátku do konce!

Díky klubu Exit-Us!

(Upraveno: )

 Akce Death Storm Apocalypse byla naprosto úžásná! Obrovské díky jak klubu, zvukařovi, tak i fotografovi (více zde: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1487822851453164.1073741860.1413062762262507&type=1 ;-) ). Dál neskutečně děkujeme Vám, všem fanouškům, kteří jste dorazili a rozjeli to ve velkým! A nakonec díky oběma kapelám, se kterýma bylo super si zahrát, Diligence a Soul Decoder, okamžitě mazejte na jejich profily, poslouchejte, sdílejte, atd. ;-)
 Tak zase příště!!!