Spam - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Spam alternative-pop / Praha

„8.6. Benefiční koncert pro Dana Vašáka - Vagon“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Captcha obrázek

Dodatečné info

 

Spam

Společnost Plná Absolutní Muziky !

Mejla@Spam / speciální host: Petr Kadlček

SPAM je sdružení hudebníků kolem kytaristy a zpěváka Milana „Mejly“ Matouška.

Zahrnuje jednak pevné jádro kapely – Milan „Mejla“ Matoušek (kytara, zpěv), Tomáš Nykl (el. kytara, zpěv), Jan Neruda (baskytara), Jan Ježek (bicí), Jindřich Čížek (klávesy)

Dále tzv. stálé hosty – hudebníky, kteří se účastní koncertů a kapelního dění dle svých možností.

Sem patří především saxofonista Radek Kašpar, dvojice zpěváků a herců Tereza Nekudová a Lukáš „Burka“ Burian, dále pak pianista Zdeněk „Zenni“ Urbanovský a dobrista Jan Jelínek.

Bio a historie

Vznik SPAMu se datuje na únor 2010, kdy proběhl v Balbínově poetické hospůdce první koncert pod názvem – Mejla Matoušek&přátelé. Formující se kapela poté příjala název Mejla@SPAM. Na konci roku 2011 se název kapely zůžil na pouhý SPAM

Filozofie kapely je založená především na radosti z hudby, kontaktu s publikem a prostém přání – hrát v dnešní uspěchané, hektické době trochu písní které budou blízké spřízněným duším a odpočinout si tak alespoň na chvíli od každodenního shonu.

Do repertoáru skupiny patří hlavně autorské písně s českými texty, občas doplněné převzatým repertoárem, zpívanými jak v originále tak s v přetextované podobě. Žánrově kapela spadá do akustického popu na rockových kořenech, s výlety do jiných stylů.

Na začátku roku 2011, vydala kapela svépomocí své první album s názvem Slunečnice.

 Více o kapele na jejich stránkách