Mc Movies - Názory | Bandzone.cz

Mc Movies pop-rock / Nový Jičín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • pam
    LoLiik
Captcha obrázek
Bez profilu

civilguider

Gravel is one of the maximum important constructing material accumulated from river basin, mountains, rocks, small rocks, pebbles, loose and dry sand, combination and pea gravel. Pea gravel is selected excellent for walkway because it is spherical in form of small size which make it maximum cozy to work on.<a href="https://civilhow.com/">civil guide</a>

Bez profilu

telugumovies

Forthcoming Telugu Movies On Aha App 2021: Aha App is a standout amongst other committed applications for Telugu Movie sweethearts. Since the time the application has been dispatched by Allu Aravind, http://telugumoviesadda.in/ Right from the very first moment itself the Aha App has been giving some magnificent substance to its crowd.

Bez profilu

Knoppi

???
Päťročné deti sa vyšantili?

DX.Nami

Ahoj. :) Nebudu dlouho chodit kolem horké kaše a půjdu rovnou k věci. Se sestrou jsme si založili malé grafické studio a snažíme se ho nějak rozjet a uplatnit naše znalosti, zkušenosti a praxi. V dnešní době je to velice obtížné proto zkoušíme oslovit i Vás.
Děláme plakáty, návrhy na alba, bannery, plachty, potisky aut, animace, promo fotky kapel ale fotíme i jiné věci (např. portréty, tabla, akty atd..). Jsme schopny graficky zpracovat obrovskou spoustu věcí za velice levný peníz. Pokud by jste zrovna vy měli o něco zájem budeme jen rádi. :)

Chcete li vidět naše práce koukněte na:
www.lanigaart.blogspot.cz

Nebo na FB stránku:
https://www.facebook.com/pages/LANIGA…

Nebo na Fotografie:
https://www.facebook.com…

Případně můžete náš odkaz sdílet a pomoct nám dostat se dál. Budeme Vám moc vděčné. Případně se budeme těšit na spolupráci s Vámi. :)

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.