Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mayd metal / Zlín

„19.10.2018 - Kojetín - Rocková pivnice Kristýnka“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Growl, Scream

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

MAYD are:

martin: vocal

jiří: guitar

lukáš: guitar

michal: drums

Bio a historie

Jako kapela MAYD jsme vznikli na přelomu roku 2012/2013. Každý člen, ač řadový metalista, pochází z jiných zakoutí a uliček metalového světa. Od STONER/SLUDGE /DOOM metalu, přes HARDCORE/METALCORE až po DEATH/THRASH/GROOVE metal. Všechny tyto vlivy se snažíme skloubit a přidat trochu toho našeho mojo. 
Na začátku roku 2014 jsme začali nahrávat DEMO, které je celé v naši režii a je tvořeno metodou "udělej si sám" a jak doufáme, dopomůže nám k aktivnímu koncertování. Takže pokud jste pořadatelé menších akcí, větších akci nebo monstrózních nekolikadenních seáncí a zaujali Vás naše skladby, neváhejte nás kontaktovat.