Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Maturák 15.01.10 rock'n'roll-blues / Tachov, Planá

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

A je to za náma:-)

Ahoj!!!

Dovolím si za celou kapelu napsat pár řádek, byť jen stěží se budou hledat ta správná slova:)

Dnes, dva dny po našem Maturáku už člověku začíná docházet, co že se to tam dělo, co všechno jsme prožili, a co nám zůstane asi už navždycky vryto hluboko mezi nejkrásnější vzpomínky:) Byl to podle mě krásný večer, už jenom kvůli tomu, že jsem na nás všech viděl úsměv už při předtancu. Samozřejmě, že ne vždycky dopadne všechno na 100%, ale asi bylo velký rouhání na něco teď nadávat.

Děkuju všem co měli něco na starosti a zařídili to, i těm co nic na starost neměli, ale přinesli dobrou náladu, která myslím plně převládala. Díky moc...etc (Jirka se štípou myslím řekli všechno již při proslovu:) )

Ale já musím poděkovat VŠEM ČLENŮM NAŠÍ KAPELY: NELE VÝBORNÉ, STANDOVI LIPERTOVI, MIRĎOVI PAVLÍČKOVI, kteří zcela dobrovolně a snad i s radostí doplnili naší poloviční kapelu a pozvedli ji asi tak o tisíc, tísíc a půl příček výš:D a pak samozřejmě Vám dvěma, Tobě BÁRO ŠANDOVÁ a Tobě PAVLE HUDOUSKU, protože nebýt Vás tak jsme to ani nikdy nerozjeli:). Všichni jste mi pomohli splnit si klukovskej sen a já Vám za to moc děkuju, nebyl to jenom tenhel koncert, ale celej ten skoro půlrok zkoušení, vymejšlení a srandy na zkouškách, kdy s námi ještě zkoušeli MAREK PELÁN a BLANKA CABOVSKÁ. Když pak přišla ona druhá polovina (pracovně označování jako profíci:D) Začal ten pořádnej dril a myslím, že to přineslo i nějakéto ovoce. Takže ještě jednou Vám moc děkuji:-)

A komu patří to největší díky? No přece Vám všem, kdo jste  stáli pod pódiem a vydřeli jste to nejlepší, co v nás bylo:) byl to úžasný zážitek vidět tam stát tři generace vedle sebe, nebo o podál tančit...Byli jste úžasní a to nikdo nevezme nám, ani Vám. Takžej ak by řekl Olda Říha: "DÍKY, DÍKY MOC":-)

Říhy

 


Brrr...

Asi si myslíte, že když se tu nic neděje, tak ani my se nehýbeme s muzikou kupředu... Ale! opak je pravdou! Muziku teda žádnou novou netvoříme (to už bychom hráli moc dlouho!), ale texty, ty sype Nela z rukávu jedna báseň. :)

Poslední zkouška proběhla v neděli před našim předtancem a nepřála bych vám tam být... Ne že by nám to nešlo, to bylo po chvilce rozehrávání v pohodě, ale ta zzz... zzz... zzzima... Ta byla ukrutná! Nohy zmrzlý, tělo zmrzlý, ruce zmrzlý, ani jeden maličkatý horkovzdušný větrák nás nazachránil před zničujícím mrazem... Ale mráz nezima, máme ujasněný texty do všech písniček. Po tomto našem výkonu jsme se šli odměnit (spíš ohřát) na čaj, čokoládu, polívku a pak jsme si vyrazili ničit nervy na předtanc.

Nutno ještě podoknouti, že této tělo zocelující zkoušky se zúčastnili pouze tři, resp. čtyři členové - Nela, Pája, Bára a externista, takřka vlastní člen a nedělní udavač rytmu xJendix. Mirďa řešil velmi křehké vztahy, Standovi měnili kotel a Rom(íček) byl nemocinkej...

Příští zkouška snad proběhne v plné sestavě a při teplotě vyšší, než je teplota tuhnutí vody... :)


;-), :-), ;-)

Ou, to nás jednou potkalo štestíčko:-) (hned sem to zaklepal)

Dnes odpo byla zkouška a přišli se podívat dva absolutní profíci zpěváčci. Nela Výborná (Erion a asi milion dalších hudebních angažmá:D) a Standa z Vipýchanky:). Tak profesionální výkon jsme si asi jen s těží představovali, hned šup šup, jo, odbrý, tady by moh bejt dvojhlas...No, aspoň já čuměl s otevřenou hubou:-)

A výsledek? Když Božský Elvis a Božská Janis budou nad náma držet ochrané ruce, tak by si tito dva vynikající zpěváci měli s námi objevit na tom našem jednom koncíku:-) A co víc, Nela hned hodila nástin na dva textíky, takže co víc si přát? No, snad jenom aby to všchno vyšlo a nemuseli sme už překonávat moc překážek. Ale hold jak se říká, není snadných vitězství ;-)

Ř 


Fanoušci: 7

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
3 324
Poslechnuto skladeb
537
Profil registrován
4.11.2009