Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Maturák 15.01.10 rock'n'roll-blues / Tachov, Planá

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

A je to za náma:-)

Ahoj!!!

Dovolím si za celou kapelu napsat pár řádek, byť jen stěží se budou hledat ta správná slova:)

Dnes, dva dny po našem Maturáku už člověku začíná docházet, co že se to tam dělo, co všechno jsme prožili, a co nám zůstane asi už navždycky vryto hluboko mezi nejkrásnější vzpomínky:) Byl to podle mě krásný večer, už jenom kvůli tomu, že jsem na nás všech viděl úsměv už při předtancu. Samozřejmě, že ne vždycky dopadne všechno na 100%, ale asi bylo velký rouhání na něco teď nadávat.

Děkuju všem co měli něco na starosti a zařídili to, i těm co nic na starost neměli, ale přinesli dobrou náladu, která myslím plně převládala. Díky moc...etc (Jirka se štípou myslím řekli všechno již při proslovu:) )

Ale já musím poděkovat VŠEM ČLENŮM NAŠÍ KAPELY: NELE VÝBORNÉ, STANDOVI LIPERTOVI, MIRĎOVI PAVLÍČKOVI, kteří zcela dobrovolně a snad i s radostí doplnili naší poloviční kapelu a pozvedli ji asi tak o tisíc, tísíc a půl příček výš:D a pak samozřejmě Vám dvěma, Tobě BÁRO ŠANDOVÁ a Tobě PAVLE HUDOUSKU, protože nebýt Vás tak jsme to ani nikdy nerozjeli:). Všichni jste mi pomohli splnit si klukovskej sen a já Vám za to moc děkuju, nebyl to jenom tenhel koncert, ale celej ten skoro půlrok zkoušení, vymejšlení a srandy na zkouškách, kdy s námi ještě zkoušeli MAREK PELÁN a BLANKA CABOVSKÁ. Když pak přišla ona druhá polovina (pracovně označování jako profíci:D) Začal ten pořádnej dril a myslím, že to přineslo i nějakéto ovoce. Takže ještě jednou Vám moc děkuji:-)

A komu patří to největší díky? No přece Vám všem, kdo jste  stáli pod pódiem a vydřeli jste to nejlepší, co v nás bylo:) byl to úžasný zážitek vidět tam stát tři generace vedle sebe, nebo o podál tančit...Byli jste úžasní a to nikdo nevezme nám, ani Vám. Takžej ak by řekl Olda Říha: "DÍKY, DÍKY MOC":-)

Říhy

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

HE5MAN

Děkujem strašně moc všem:-)))) Hned jak se trochu vzpamatujem, napíšem lepší a procítěnější poděkování. Teď jsme jestě absolutně rozválcovaný z Vás - z toho nejfantastičtšjšího publika;-)

xJendax

Kua, to byl mazec! Bouřlivák jak cip, akorát ten přídavek mi teda chyběl. To by čověk nevěřil, jak se dá moshovat na rock´n´ roll:)

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 7

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
3 318
Poslechnuto skladeb
527
Profil registrován
4.11.2009