Martin Petýrek - Úvod | Bandzone.cz

Martin Petýrek grunge-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • klídek a pohoda
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Full Complete!!!

AHOJ!  zanechal sem na profilu pouze jednu skladbu, protože dochází k velkým změnám! A to že se budu snažit vložit, veškerý svůj volný čas a to hudbě a nápadům. Postupně novinky,  a info  bude v průběhu dní měsíců ? zatím  . 

 

 

  PS : Omluvtě mě zda-li píšu špatně čárky háčky tečky nejde mi moc čeština a celkově gramatika  mám s tím problém už nějakej ten dlouhej pátek  cca od 3 třídy  jsem ostuda sama :D :D sorry .... 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Dave

Určitě bych to všechno zkrátil, člověk se užere nudou než to doposlechne. A taky se asi vyser na ty phasery, flangery a podobný efekty. A zkreslení si zapojuj před kvákadlo, dostaneš lepší zvuk. Zkus trošku experimentovat, šest minut ve kterých se opakujou power chordy v různých paternech nikoho nedostanou :) A taky dneska už není problém udělat si na kompu bicí a strčit to pod to :)

Zobrazit všechny názory