MARQET - Úvod | Bandzone.cz

MARQET pop / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Belle
  ME
 • Everytime
  ME
 • Shame on you
  ME
 • Whenever
  ME
 • Bobby
  ME
 • Lost
  ME
 • He, She, It
  ME
 • Calling me
  ME
 • I remember
  ME
 • Mr. Rainbow
  ME
 • I´m sorry
  ME

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Hudební projekt MARQET představuje debutové album ME

(Upraveno: )

Po čtyřech letech tvorby a třech vydaných singlech, spatří světlo hudebního světa první album hudebního projektu MARQET. Pokřtěno bude 21. února v holešovickém Vnitroblocku.

 Debutové album „ME“ bude slavnostně pokřtěno v úterý 21. února 2017 v příjemných prostorách holešovického Vnitroblocku. Ten je již několik měsíců oblíbeným místem setkávání u kávy pro milovníky kultury, umění a designu.

 Zahájení křtu je plánováno na 19 hodinu. Následně proběhne koncert, na kterém zazní všechny skladby. MARQET na křtu doprovodí violoncellistka Karin Černá a rapper Antwi Oduro z Notes from Prague, kteří na albu hostovali.

 Účastníci akce se mohou těšit na večírek v neformálním stylu a také na malé překvapení. „Rozhodli jsme se udělat našim fanouškům radost a věnovat jim na akci naše album. To bude samozřejmě k dispozici později i u všech digitálních distributorů,“ prozrazuje zpěvačka Markéta Plecháčová.

 Album vznikalo přibližně čtyři roky. Výsledkem je jedenáct skladeb, ve kterých se mísí hudební žánry pop, soul, jazz, swing a trocha drum and bass, které jsou zpěvačce nejbližší. Nezapomeňme zmínit také druhou polovinu projektu MARQET, kterou je multiinstrumentalista, textař, skladatel a zpěvák Luděk Fiala. Ten se stará o aranžmá písní a jejich realizaci.

MARQET má aktuálně na svém kontě tři vydané singly. Prvním byla skladba Belle, jejíž videoklip se natáčel v ulicích Londýna. Následovala hořkosladká balada Everytime, kterou doplnil netradiční hudební videoklip plný tance a emocí. A zatím posledním singlem byla letní akustická kytarovka s názvem Calling me.

Hudební projekt značka „nezávislý“

Zvláštností hudebního projektu MARQET je jeho nezávislost. Pro všechny, kteří na něm pracují je MARQET koníčkem.

„Nesnažíme se podřizovat aktuálním trendům hudebního průmyslu a netvoříme za účelem oslovit masy posluchačů. Děláme to ze srdce a hlavně pro radost. Může to znít trochu jako klišé, ale je to tak,“ říká zpěvačka Markéta Plecháčová. „Ideální model je, že si nás posluchači najdou sami a postupně s námi naváží bližší kontakt,“ dodává.

Plány

Letos by se MARQET chtěla přiblížit více svému dalšímu cíli – živému vystupování. „Pokud se zadaří, dočkají se příznivci naší hudby i živých vystoupení, pro které bych ráda dala dohromady menší kapelu šikovných muzikantů,“ potvrzuje zpěvačka Markéta.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

LubomírHotový&spol

Solidní hlásek i přednes-Marget-moc-moc příjemný na uši i mou duši ....Bůh ti vážně požehnej -je to Jeho 1. z mnoha darů....poznej prosím i tohoto DÁRCE.......Kristovec a rock.misionář L.H.

Zobrazit všechny názory