Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

MARQET pop / Praha

„Český hudební projekt s nádechem britského popu.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Belle- ME (2017) 283 ×
 • Everytime- ME (2017) 187 ×
 • Shame on you- ME (2017) 173 ×
 • Whenever- ME (2017) 152 ×
 • Bobby- ME (2017) 124 ×
 • Lost- ME (2017) 115 ×
 • He, She, It- ME (2017) 91 ×
 • Calling me- ME (2017) 91 ×
 • I remember- ME (2017) 105 ×
 • Mr. Rainbow- ME (2017) 97 ×
 • I´m sorry- ME (2017) 101 ×

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
2 475
Poslechnuto skladeb
1 683
Profil registrován
19.8.2014

Novinky

Hudební projekt MARQET představuje debutové album ME

Upraveno:

Po čtyřech letech tvorby a třech vydaných singlech, spatří světlo hudebního světa první album hudebního projektu MARQET. Pokřtěno bude 21. února v holešovickém Vnitroblocku.

 Debutové album „ME“ bude slavnostně pokřtěno v úterý 21. února 2017 v příjemných prostorách holešovického Vnitroblocku. Ten je již několik měsíců oblíbeným místem setkávání u kávy pro milovníky kultury, umění a designu.

 Zahájení křtu je plánováno na 19 hodinu. Následně proběhne koncert, na kterém zazní všechny skladby. MARQET na křtu doprovodí violoncellistka Karin Černá a rapper Antwi Oduro z Notes from Prague, kteří na albu hostovali.

 Účastníci akce se mohou těšit na večírek v neformálním stylu a také na malé překvapení. „Rozhodli jsme se udělat našim fanouškům radost a věnovat jim na akci naše album. To bude samozřejmě k dispozici později i u všech digitálních distributorů,“ prozrazuje zpěvačka Markéta Plecháčová.

 Album vznikalo přibližně čtyři roky. Výsledkem je jedenáct skladeb, ve kterých se mísí hudební žánry pop, soul, jazz, swing a trocha drum and bass, které jsou zpěvačce nejbližší. Nezapomeňme zmínit také druhou polovinu projektu MARQET, kterou je multiinstrumentalista, textař, skladatel a zpěvák Luděk Fiala. Ten se stará o aranžmá písní a jejich realizaci.

MARQET má aktuálně na svém kontě tři vydané singly. Prvním byla skladba Belle, jejíž videoklip se natáčel v ulicích Londýna. Následovala hořkosladká balada Everytime, kterou doplnil netradiční hudební videoklip plný tance a emocí. A zatím posledním singlem byla letní akustická kytarovka s názvem Calling me.

Hudební projekt značka „nezávislý“

Zvláštností hudebního projektu MARQET je jeho nezávislost. Pro všechny, kteří na něm pracují je MARQET koníčkem.

„Nesnažíme se podřizovat aktuálním trendům hudebního průmyslu a netvoříme za účelem oslovit masy posluchačů. Děláme to ze srdce a hlavně pro radost. Může to znít trochu jako klišé, ale je to tak,“ říká zpěvačka Markéta Plecháčová. „Ideální model je, že si nás posluchači najdou sami a postupně s námi naváží bližší kontakt,“ dodává.

Plány

Letos by se MARQET chtěla přiblížit více svému dalšímu cíli – živému vystupování. „Pokud se zadaří, dočkají se příznivci naší hudby i živých vystoupení, pro které bych ráda dala dohromady menší kapelu šikovných muzikantů,“ potvrzuje zpěvačka Markéta.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

LubomírHotový&spol


Bez profilu

Solidní hlásek i přednes-Marget-moc-moc příjemný na uši i mou duši ....Bůh ti vážně požehnej -je to Jeho 1. z mnoha darů....poznej prosím i tohoto DÁRCE.......Kristovec a rock.misionář L.H.

Zobrazit všechny názory »