Marley Wildthing - O kapele | Bandzone.cz

Marley Wildthing indie-pop / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Take
    Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Bio a historie

Jsem rakouská zpěvačka a instrumentalistka žijící v Praze a živím se hudbou. Hraju na basu, buzuki, ukulele, a piano a všechny tyto nástroje využívám při mých sólových vystoupeních. 
V současné době mám plno práce s nahráváním svého prvního alba, které má vyjít v červnu 2017. 
Pakliže chcete vidět a slyšet má živá vystoupení nebo si poslechnout mé nahrané písně, všechny informace a nahrávky najdete na:
http://www.marleywildthing.com
https//www.facebook.com/marley.wildthing
https://soundcloud.com/marley-wildthing

 

I am an Austrian singer and instrumentalist living in Prague and working as a musician here. I play bass, bouzouki, ukulele and piano and I use all these instruments during my solo act performances. Right now I’m busy recording my first album which is scheduled for release in June 2017. If you want to see and hear me live or listen to my songs on the net you can find all information about my performances as well as my recorded songs here: 
http://www.marleywildthing.com
https//www.facebook.com/marley.wildthing
https://sound cloud.com/marley-wildthing