markusnakus - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

markusnakus alternative-crossover / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Pochodeň
  Nezařazeno
 • Soul savior
  Nezařazeno
 • Per aspera ad astra
  Nezařazeno
 • The Gate to the Mystery (2005)
  Nezařazeno
 • Last of the Mohicans theme
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Tak jo, aby byl dojem kompletní, popíšu tady, co timhle vlastně sleduju.


K tomu by bylo potřeba zabrousit trochu do historie, ale nikdo nemá rád dlouhý únavný čtení, tak to zkusim zjednodušit. V letech 2006-2012 jsem zastával pozici kytaristy a občasného zpěváka / backvocalisty v progressive-hardcore-crossover kapele Admit One's Guilt. Odcházel jsem s úmyslem skončit s aktivním muzicírováním jako takovým, i když mi bylo jasný, že to asi nevydržim.

Po cca roční odmlce se to postupně začalo vracet, ale neměl jsem jasno, jak to uchopit. Hlavou mi proběhl o akustický hraní a busking, nová old school / stoner rock kapela, ale nic z toho se nějak nechytlo nakonec ani u mě samotnýho. Pak jsem se přistihl, jak si prostě dělám songy jen tak pro sebe a začalo se mi to líbit.

Tenhle profil je tedy výsledkem onoho spontánního konání a úvahy, že dneska člověk k aktivnímu hraní nepotřebuje kapelu ani živý vystupování. Hodlám se (aspoň zatim) držet jenom v internetových vodách, který můžou člověka vnést do povědomí, stejně jako potopit. Na kvalitu celkem kašlu, takže od toho moc nečekejte a je mi jedno, která z těch zmíněných (nebo jakýchkoli jiných) variant nastane - dělám to zkrátka hlavně pro sebe a pro to, že mi asi žádná jiná činnost nedává tolik smyslu.

-the end-

Bio a historie