Mahaiana - O kapele | Bandzone.cz

Mahaiana grunge-punk / Trutnov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Eat My Vomit
  Nezařazeno
 • Fang - The money will roll right in
  Nezařazeno
 • Nirvana - Negative Creep
  Nezařazeno
 • Dune Rats - Scott green
  Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Balalajka, Jódlování
Nástrojové obsazení: Ukulele, Growl, Didgeridoo, Dudy
Nástrojové obsazení: Cimbál, Bonga, Triangl, Dřívka

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.
Captcha obrázek

Dodatečné info

Basák Milouš je drsnější, než vypadá. Tahle stydlivá usměvavá tvářička skrejvá svoji pravou podstatu v prstech, kterejma přetvoří nevinnýho JazzBasse na ďáblův nástroj.

Weedek je ekonomicky výhodnej bubeník, co si vždycky táhne svoji svačinku ssebou v růžový krabičce. To je ale dobře, protože tenhle hnací motor kapely sežere hodně paliva!

Pravorukej kytarista Matěj nemůže hrát na Kubovu kytaru.

Levorukej kytarista Kuba může hrát jen na svoji kytaru.

Bio a historie

Krátkodobá paměť pubertální čtveřice pankáčských blonďáků znemožňuje popsat kompletní historii kapely. Důležitý je, že už sme tady a že hrajem. 28. 8. 2020 jsme udělali radost Munkymu na narozkách (Munk Punk 34) a druhej den jsme se vydali na strastiplnou cestu do Markoušovic narušit poklidný vesnický odpoledne. Než nás korona zahnala na online výuku, udělala nám Korona předkapelu v Náchodě. Čau.