Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mad symphony punk-classical music / Telč

„nové CD "7 forms of madness"“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Piano, klavír, Zpěv, Bicí, Housle, Kontrabas, Violoncello, Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Mad symphony je můj vedlejší punk-folk-alternative-classical music projekt, kterej by měl fungovat jako odkladiště hudebních nápadů, který nevyužiju nikde jinde...

Bio a historie

Vznik projektu Mad symphony byl nevyhnutelnej a dost úzce souvisí s nejnovější tvorbou kapely FuckEar. Písnička Bar of cursed byla už vlastně na půl cesty k tomuhle. Když se mi v hlavě začaly utvářet myšlenky na Mad symphony, tak mi bylo jasný, že charakter těch písní (zvuku i textů) bude natolik jinej od toho co dělá FuckEar, že je blbost to tam tahat, tak jsem se rozhod pokusit se to zplodit sólově.

Asi půl roku nazpátek se mi v hlavě objevil nápad na jeden song..nejdřív jen takovej kytarovej riff, pak to postupně narůstalo a ke konci května se vyloupnul i text...a tak vzniklo Femme fatale. O něco pozdějc dalo menší klavírní improvizování ve stylu Yanna Tiersena a poslech Serje Tankiana vzniknout úvodní melodii k Rot songu. Slova už se napsaly skoro samy...s depresívníma textama problém nemám:)

Takže na začátku práznin jsem zapůjčil od Matouše mixážní pult a něco plechů k bicím a pustil se do toho..začal jsem bicíma, pak přes kytary, smyččce, piáno a kontrabas (resp. simulaci kontrabasu;-)) až ke zpěvům...je to všechno nahrávaný v dost "dřevních" podmínkách. Jako prostor posloužila fakíří zkušebna, jako vybavení fakíří mikrofony, kabeláž, stojany a někteřý nástroje a jako nahrávání netbook s integrovanou zvukovkou (!), hlavně proto (a taky proto, že s některejma nástrojema, co tam mám, jsem se při týhle příležitosti setkal skoro poprvý) to zní, jak to zní;-)

Nakonec se práce zdržela, protože jsem na to celý prázdniny neměl moc času, takže jsem to jakětakš dokončil až teď v září..ale to co mám hotovýho teď je jenom začátek, taková ochutnávka. Pokud se to bude někomu líbit  a budu mít náladu v tom ještě někdy pokračovat, tak třeba časem přidělám ještě pár věcí...takže ode mě zatím všechno.

Honza "Chlupáč" Krejčí

PS: Jo, vím, jak strašnou mám angličtinu a vím jak hroznou výslovnost. Nicméně českejch textů si užívám ve FuckEaru plnými doušky, takže jsem to prostě chtěl mít anglicky...kdyby si to někdo chtěl užít na plno a zjistit přesně, o čem se to vlastně snažím zpívat, pište na mail, texty rád zašlu;-)

AKTUÁLNÍ (28.12.1012): Tak konečně, po bezmála dvou letech od první myšlenky na vytvoření Mad symphony je hotovo. Přeji příjemný poslech...