Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mad-Race rock-crossover / Znojmo

„Nové EP je konečně ZDE!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Happy Again 137 ×
  • V rukou mě máš 102 ×
  • Rest In The Storm 60 ×
  • Nejseš zlej 63 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Název Mad-Race by se dal přeložit jako šílený závod, ale zároveň zní v češtině s opravenou hrubkou jako krásné sny slibující matrace. Není nad to si po šíleným závodě v každodenním životě vypustit páru v muzice a pak si na tu matraci lehnout a hodit se do klidu. A tom jsme. Vyřvat ze sebe ten přetlak, vědět, že jsou pocity a stavy mezi Nebem a Zemí, které nepochopíme, ale můžeme se je snažit pojmenovat a vystihnout v textech i v muzice.

Bio a historie

Mad-Race vznikla již z jakžtakž fungující zkušebnové kapely Shortkeys, kteřížto členové měli akorát ambice vzdálit se ze svých domovů, a když to půjde, dobýt ta největší světová pódia. Toto ale po zralé úvaze nahradili Mad-Race čirou radostí a pohodou z muziky a vše ostatní berou jako bonus. 

Jaxe to stalo? Po ukončení kapely BlueSteak v květnu 2011 si David (kytara, huhulákání) dal pár let pauzu, aby se kochal svou rodinou a muziku až na výjímky pověsil na známý hřebík zatlučený v časoprostoru. Když se ale dostatečně vykochal, zavolal svým kamarádům Mirasovi, Jonášovi a Petrovi, kteří si ho kupodivu dosud nevymazali ze seznamu, že by mohli jako něco zkusit zahrát či co. Vzali některé skladby, které hrál David s Bluesteakem a překopali je k obrazu svému a nazvali se Shortkeys. Jenže pořád tomu něco chybělo. Jakože muzika ujde, ale ten zpěv... Vyzkoušeli po různých možnostech třeba zpěváka Peggyho až z Plzně, ale ta vzdálenost se Znojmem byla problém i přes nadějné zkoušky. A tak začalo hledání nanovo. Až jednoho večera přišel baskytarista Petr s informací, že v okolí vyskytuje úkaz v podobě hezké a navíc zpěvačky Lucky. Petr za tuto informaci dostal slíbený diplom, který nakonec nedostal, protože ho nikdo nevyrobil, nicméně kapela se po jediné zkoušce s Luckou stala kompletní a změnila název na Mad-Race. Začali skládat písničky i s českými texty a tak tento dvojsmyslný název dostal konečně svůj smysl.....  A to se najednou začal psát květen 2014 a kapela se tak z mrazoprostoru dostala konečně do chodu a s chutí  brnká brnká a brnká....

Kapela Mad-Race by nebyla kapelou, kdyby nebylo těchto lidí:

Lucka: zpěv

Dave: kytara, zpěv

Miras: kytara:

Petr: baskytara

Jonáš: bicí

Až se nebude Velký bratr dívat, prozradíme klidně i příjmení a další pikantnosti ;-)

Fanoušci: 8

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
2 023
Poslechnuto skladeb
976
Profil registrován
13.8.2013