Lusk - O kapele | Bandzone.cz

Lusk melodic-acoustic / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Vteřiny
  Nezařazeno
 • Smrt malé viktorky
  Nezařazeno
 • Sám
  Nezařazeno
 • Bazar
  Nezařazeno
 • intro všeho
  Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Zpěv, Harmonika
Nástrojové obsazení: Baskytara, Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Bio a historie

České texty, podivuhodné příběhy, modulární hudba.

Po puknutí Lusku dochází k vláhojevným pohybům a často se obě části Lusku nakonec různě šroubovitě zkrucují. V určitých případech však Lusk vůbec nepuká.

Zpěv, baskytara: Sabina Štusáková

Zpěv, akordeon: Kristýna E. Štusáková

Zpěv, bicí: Antonín Strnad

 

Citace:

Unijazz jako pořadatel festivalu Alternativa

„Projekt dvojčat Sabiny a Kristýny E. Štusákových a bubeníka Antonína Strnada nás oslovil upřímností projevu a rozptylem mezi snovými pasážemi a ostrostí zpěvu a zvuku nástrojů. Lusk zpívá česky a vypráví podivuhodné příběhy podkreslené modulární hudbou."

Hudebnice a skladatelka Lucie Páchová

 Lusk mezi ostatními kapelami vynikal svou netuctovostí, působil navíc dojmem, že sami sebe a své umění neberou vážně, ale naopak s nadhledem. Sympatická nesmělost a nedokonalost, svébytné, vtipné, ač jednoduché aranže a texty, příjemná barva sesterských vokálů, dobrá vzájemná souhra – nepochybně brzy vyzrají v originální trio s nezaměnitelným zvukem,...“