Ludmila Santini - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ludmila Santini classical music-crossover / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Forgiveness (CD Forever ...) 1 338 ×
  • Rainy Tuesday Song - vocal by Nilla 1 526 ×
  • Forever (CD Forever ...) 1 411 ×
  • Your Love (Is Like A Waterfall) - vocal by Nilla 1 494 ×
  • You are Always In My Heart (CD Forever ...) 1 204 ×
  • Sunset Moments (John Lennon Songwriting Contest) 1 282 ×

Fanoušci: 8

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
7 780
Poslechnuto skladeb
8 255
Profil registrován
8.11.2010

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Švédská hudební skladatelka a classical crossover klavíristka žijící v Praze.

Bio a historie

LUDMILA SANTINI
hudební skladatelka a classical crossover klavíristka

V dětství patřila mezi „zázračné děti“. Začala hrát na klavír již ve 4 letech a své první kompozice složila ještě dříve, než se naučila znát noty.

V 8 letech zahájila první úspěšnou šňůru svých koncertních vystoupení a jako dítě se zúčastnila skladatelských soutěží spolu s dospělými autory. Dlouhodobě žila a koncertovala v zahraniční. Od počátku 90. let bylo možné slyšet její tvorbu v rozhlasových a TV stanicích.

V květnu 2003 vydala za doprovodu saxofonisty Berndta Sjögrena (kapelníka švédského XL Big Bandu) debutové CD s názvem FOREVER.

Ve spolupráci se zpěvačkou Nillou Nielsen vzniklo několik úspěšných autorských písní (Rainy Tuesday Song, Rosalie, Fire, You Love is Like a Waterfall, atd.).  

Vystupovala se sopranistkou Elin Svensson a nahrála s ní řadu písní (např. You Are Always In My Heart, Somna, Eftertanke, Aldrig Ensam Mer, Himlens Vackraste Ängel Hos Mig a další). Spolupracovala se saxofonisty Viktorem Cehlinem,  Tomášem Křemenákem (Pražský bigband Milana Svobody) aj.

V současné době žije a tvoří v Praze, kde připravuje nové autorské projekty a živá pódiová vystoupení.

Výběr z mezinárodních ocenění

  • 2002 -  Honourable Mention v mezinárodní autorské soutěži John Lennon Song Writing Contest za skladbu „Sunset Moments",

  • 2003 - 1. cena v mezinárodní instrumentální soutěži MusicContest (Colorado, USA) za excelentnost a originalitu za skladbu "You Are Always In My Heart".